⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Adventes lasījumi

Adventes lasījumi
15.12.2022

Laiks pirms Ziemassvētkiem parasti ir kluss un piepildīts ar brīnumu gaidīšanu… Adventes laikā katrā sirdī mums gribas ienest vairāk mīļuma un gaismas.

Pēc ilggadējās tradīcijas, 14.decembrī Latgales Centrālās bibliotēkas darbinieki organizēja Adventes lasījumus Daugavpils pensionāru sociālās apkalpošanas teritoriālā centra iedzīvotajiem, lai Ziemassvētku gaidīšanu padarītu siltāku un gaišāku.

Daugavpils pensionāru sociālās apkalpošanas teritoriālā centra iedzīvotāji ar prieku klausījās bibliotekāru lasītās grāmatas, stāstījumā par Adventes nozīmi un labu vārdu novēlējumos. Uzmanība un mīļš vārds tik nepieciešami šiem cilvēkiem… Šajā laikā visi cilvēki, kā bērni, grib ticēt labākajam un biežāk skatīties debesīs, meklējot Ziemassvētku zvaigznīti. Laiks, kad tik patīkami būt kopā, īpaši lasot ziemas stāstus.

Rīkotās labdarības akcijas “Adventes lasījumi” ietvaros Latgales Centrālās bibliotēkas darbinieki uzdāvināja iestādes iedzīvotājiem siltās dāvanas – cimdiņus un arī sarūpēja saldo pārsteigumu. Labdarības akcija “Adventes lasījumi” kļuva par labu bibliotēkas tradīciju, kas dod mums visiem prieku un mieru pirmssvētku gaišajā laikā.

Informāciju sagatavoja:
Latgales Centrālās bibliotēkas
sabiedrisko attiecību vadītāja
Kristīne Kokina
654 76345
kristine.kokina@lcb.lv
www.facebook.com/lcb.lv