⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Septembra mākslas izstādes Latgales Centrālās bibliotēkas filiālēs

Septembra mākslas izstādes Latgales Centrālās bibliotēkas filiālēs
31.08.2023

Latgales Centrālās bibliotēkas (LCB) filiāles pilsētas iedzīvotājus un viesus aicina apskatīt vairākas  mākslas darbu izstādes.

Līdz 28. septembrim Latgales Centrālās bibliotēkas filiālē Piekrastes bibliotēkā (Aveņu ielā 40) skatāma Jeļenas Požarskas gleznu izstāde “Dabas pieskāriens”.

Apmeklētājiem tiek piedāvātas eļļas un akrila tehnikā gleznotas dabas ainavas, kas izstaro enerģiju un rada saulainu un gaišu noskaņu.

No 1. līdz 30. septembrim Latgales Centrālās bibliotēkas filiālē Piekrastes bibliotēkā (Aveņu ielā 40) skatāma Ludmilas Gladiševas radošo darbu izstāde “Jautro tarakānu saiets”.

Apmeklētājiem tiek piedāvāta tamborēšanas tehnikā veidota jautro tarakānu kolekcija. Tajā metaforiskā formā un humoristiskā stilā tiek apspēlēti cilvēku raksturi, paradumi un dzīves veids.

No 1. septembra līdz 31. oktobrim LCB filiālē Ceriņu bibliotēkā (Lauska ielā 16) skatāma Valijas Plataces fotoizstāde “VIŅŠ: VĪRIETIS.”

Melnbalto fotogrāfiju sēriju veido 18 fotogrāfijas. Foto sērijas tapšanas laikā tika uzrunāti vīrieši, kas ikdienā atļaujas netiekties ielīst skaistuma standarta rāmjos. Foto sērija ir kā apliecinājums tam, ka tieši dažādība sniedz dzīvei patieso garšu. Dažādi vīrieši, katrs citā veidā, iemieso “ārpusstandartizēto skaistumu".

No 5. septembra līdz 26. oktobrim LCB filiālē Jaunbūves bibliotēkā (18. novembra ielā 161, 2. stāvā) skatāma mākslinieces Ineses Minovas personālizstāde “Sekojot savam sapnim”. Aicinām apskatīt eļļas tehnikā veidotas gleznas, kas pārsteidz ar krāsu, maiguma un iekšējas harmonijas sajaukumu!

Līdz 30. septembrim LCB filiālē Pārdaugavas bibliotēkā (Komunālajā ielā 2) skatāma Veronikas Petrovas personālizstāde “Reiz bija…”. Apmeklētājiem tiek piedāvāti zīmējumi un pasteļi pēc pasaku motīviem.

Līdz 30 septembrim LCB filiālē Gaismas bibliotēkā (Gaismas iela 9) skatāma bibliotēkas lietotājas Ksenijas Boltrukevičas dimantu mozaīkas gleznu izstāde “Dimantu stāsti”. Ekspozīciju veido sešas neparastas un mirdzošas gleznas!

Dimantu mozaīka ir Ksenijas iemīļotākais hobijs, kas ne tikai ļauj atpūsties un atbrīvoties no stresa, bet arī lieliski trenē pacietību un precizitāti.  Dimanta mozaīka ir zīmējuma aizpildīšana, līmējot mazus, krāsainus dimantiņus, tādējādi radot burvīgu gleznu. Dimantiņi maigi mirgo, radot pārsteidzošu iespaidu.

Aicinām baudīt mākslu Daugavpils bibliotēkās!

 

Informāciju sagatavoja:
Latgales Centrālās bibliotēkas
sabiedrisko attiecību nodaļa
654 76345
www.facebook.com/lcb.lv