⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Mihaila Lavrenova fotoizstāde “Momenti”

Mihaila Lavrenova fotoizstāde “Momenti”
10.05.2022

Līdz 30. maijam Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centrā (Rīgas ielā 22a, 2. stāvā) skatāma fotogrāfa Mihaila Lavrenova izstāde “Momenti”. Personālizstādē skatāmi autora dzīves momenti, kuri noķerti fotoobjektīvā.

Daugavpilieša Mihaila Lavrenova dzīve jau no jaunības gadiem saistās ar mākslu. Neskatoties uz to, ka ikdiena aizrit strādājot par Daugavpils pilsētas domes deputātu un nodarbojoties ar uzņēmējdarbību, M. Lavrenovam izdodas atrast laiku savai sirdslietai – fotografēšanai. Šī ir autora ceturtā fotogrāfiju personālizstāde, iepriekšējās izstādes norisinājās Daugavpils pilsētā un Augšdaugavas novada, tāpat ņemta dalībā Latgales reģiona mākslinieku konkursa izstādēs.

Izstādē “Momenti” skatāmi 24 neliela formāta fotodarbi, kuri katrs par sevi ir unikāli. Vai tā būtu lauku ainava vai urbānās dzīves skati, katrai fotogrāfijai ir savs stāsts, raksturs un mirkļa burvība. Autoram tuva ir Latgales daba un tās parādības, kuras ir aprakstītas trīs nelielos stāstos, savērpjot autora dzīves redzējumu un dabas ritējumu.