⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Ilzes Onzules personālizstāde Ceriņu bibliotēkā

Ilzes Onzules personālizstāde Ceriņu bibliotēkā
25.04.2022

26. aprīlī plkst. 16.30 Latgales Centrālās bibliotēkas filiālē Ceriņu bibliotēkā (Lauska ielā 16) tiks atklāta biedrības “Stāstnīca” organizētā fotogrāfes, sabiedriskās darbinieces un aktīvas bibliotēkas lietotājas Ilzes Onzules pirmā personālizstāde “Uzdrīkstēties ir skaisti…”.

Izstādes atklāšana plānota kā izrādīšanās un atļaušanās. Atļaušanās jebkurā vecumā, jebkurā laika posmā, jebkurā dzīves situācijā parādīt savu pasaules uztveri, savu redzējumu. Pasākuma daudzveidībai pieaicināti jaunie talanti mūzikā, dzejā, fotogrāfijā, kulinārijā. Varēsim diskutēt par Līgas dzejoļiem, ieklausīsimies ģitāristes Danielas pašas sacerētajos un atskaņotajos skaņdarbos, savukārt kulināre Jekaterina mūs pārsteigs ar kaut ko saldu.

Uzdrīkstēties vienmēr ir skaisti! Katram no mums ir savs stāsts – kā un kad mēs uzdrīkstamies. Arī izstādes atklāšanas dienā aicināsim skatītājus līdzdarboties un uzdrīkstēties pastāstīt savus stāstus.

Ilze Onzule ir rakstījusi un realizējusi vairākus projektus fotogrāfiem (Latgales skices, Viena diena Grīvā u.c.), bet pašai šī ir pirmā pieredze veidot personālizstādi. 

Ilze atzīst, ka savai pirmajai izstādei iedvesmu esot guvusi no izcilās latviešu esejistes Zentas Mauriņas dzīves spara un viņas citātiem par dzīvi, mīlestību, par mūsu attiecībām ar cilvēkiem un dabu. “Katra diena, kurā neesam paplašinājuši savu apvārsni, ir velti nodzīvota,” saka Zenta Mauriņa. Ilze Onzule ir cilvēks, kas ne tikai pati dara un atklāj jaunus apvāršņus sev, bet prot iedvesmot arī apkārtējos.