⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Fotostudijas “Ezerzeme-F” izstāde “Mirkļu mozaīka” Pārdaugavas bibliotēkā

Fotostudijas “Ezerzeme-F” izstāde “Mirkļu mozaīka” Pārdaugavas bibliotēkā
25.04.2022

Līdz 30. aprīlim Latgales Centrālās bibliotēkas filiālē Pārdaugavas bibliotēkā (Komunālajā ielā 2, Daugavpilī) skatāma fotogrāfiju izlase no Daugavpils tautas fotostudijas “Ezerzeme-F” izstādes “Mirkļu mozaīka”. Izstāde tapa 2000. gadā un bija veltīta radošās apvienības 40 gadu jubilejai.

Fotostudija, kurā šobrīd darbojas aptuveni 20 dalībnieki, tika dibināta 1980. gadā, un kopš tā laika tās fotogrāfi ir attīstījuši savas prasmes, savstarpēji komunicējot, piedaloties izstādēs, plenēros un dažādos konkursos. Fotostudijai ir izveidojusies sadarbība ar kolēģiem no dažādām Latvijas un ārvalstu pilsētām. “Ezerzeme-F” dalībnieki strādā visdažādākos žanros, pievēršot uzmanību gan portretu mākslai, gan dabas motīviem. Fotostudijas pārstāvju darbi ir saņēmuši arī augstus novērtējumus starptautiskās izstādēs. Paši fotogrāfi gan uzsver, ka galvenā vērtība ir vienotības sajūta un kopīgais radītprieks.

Izstādē apskatāmo fotomirkļu autori: Linards Onzuls, Inese Minova, Svetlana Pokule, Jūlija Kožemjakina un Anatolijs Kivrins.