⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Tiešsaistes informatīvs seminārs bibliotekāriem

11.06.2014

Lai popularizētu Latvijas publiskās bibliotēkas, Kultūras informācijas sistēmu centrs ir uzsācis projekta  „Publisko bibliotēku pakalpojumi Trešo valstu valstspiederīgajiem Latvijā” īstenošanu.

Projekta mērķis ir informēt trešo valstu valstpiederīgos par visās 812 Latvijas publiskajās bibliotēkās pieejamajiem informācijas un tehniskās infrastruktūras atbalsta bezmaksas resursiem savu informacionālo vajadzību apmierināšanai.

Lai informētu par plānoto publicitātes kampaņu un projekta ietvaros paredzētajām aktivitātēm, publisko bibliotēku bibliotekārus aicinām piedalīties tiešsaistes informatīvajā seminārā ceturtdien, 12.jūnijā plkst. 11.00.

Tiešsaistes seminārs tiek organizēts, izmantojot Microsoft platformu Lync. 

Lai piekļūtu tiešsaistei, lūdzu, izmantojiet saiti: https://join.microsoft.com/meet/a-ojarsg/VNK0YGFZ

Aicinām sākt pievienošanos tiešsaistes semināram jau no plkst. 10.45 un pārliecināties, ka ir skaņa un austiņas. Pieslēdzoties Virtuālajai stundai, lūdzam norādīt savu vārdu, uzvārdu un pārstāvēto bibliotēku.

Papildus tam arī informējam, ka pieslēgšanās Virtuālajai stundai un MS Lync dalībnieka (Attendee) programmatūras instalācija nav iespējama no 3td lietotāju datoriem, tāpēc aicinām izmantot darbinieku datorus.

Pamācība, kā pieslēgties tiešsaistes semināra videi