⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Sākusies balsošana par Gada notikumu Latvijas bibliotēkās 2018

Sākusies balsošana par Gada notikumu Latvijas bibliotēkās 2018
05.04.2019

Latvijas Bibliotekāru biedrība (LBB) informē, ka ir sākusies balsošana par Gada notikumu Latvijas bibliotēkās 2018. Laikposmā no 16. janvāra līdz 28. februārim tika iesūtīti 47 pieteikumi, kas nu ir apkopoti un tiek nodoti jūsu vērtējumam: līdz 10. aprīlim ir iespēja tiešsaistē nobalsot par notikumu, kurš, pēc jūsu domām, atbilst šai nominācijai. Nominācijas mērķis ir atcerēties, izcelt un godināt, kā arī apkopot un saglabāt vēsturei nozīmīgākos notikumus Latvijas bibliotēku nozarē, pievērst uzmanību bibliotēku darbam un popularizēt to, demonstrēt bibliotēku sniegumu un ieguldījumu nozares, sabiedrības un valsts attīstībā. Visvairāk balsis ieguvušais notikums tiks godināts Latvijas Bibliotēku festivāla laikā 2019. gada 16. aprīlī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā un saņems ceļojošo balvu – Gada notikumu albumu, kas uz gadu tiks nodots nominācijas uzvarētāja rīcībā, lai tajā veiktu ierakstu divu lappušu apjomā.

Saite uz balsojuma anketu. Vēršam jūsu uzmanību, ka balsot drīkst tikai bibliotekāri un citi bibliotēku jomas speciālisti, kā arī balsot drīkst vienu reizi, atdodot savu balsi par ne vairāk kā 10 notikumiem. Ar balsošanai nodotajiem notikumiem varat iepazīties arī šeit.

Ja vēl neesat reģistrējušies dalībai šī gada Latvijas Bibliotēku festivālā, laipni aicinām to izdarīt. Informācija par festivālu un tā aktivitātēm, kā arī programma ir pieejama šeit. Reģistrācija festivālam jāveic šeit. Nenokavējiet!

Atgādinām, ka vēl aizvien ir iespējams iesaistīties akcijā “Bibliotekāru mode”. Akcijas mērķis ir parādīt bibliotekārus kā spilgtas, atraktīvas un modernas personības un lauzt sabiedrībā vēl aizvien valdošos stereotipus par mūsu profesijas vizuālo veidolu. Akcijas laikā aicinām ikvienu bibliotekāru ievietot sociālajos medijos savas un kolēģu fotogrāfijas ar tēmturi #bibliotekārumode. Plašāka informācija par akciju pieejama šeit.

Informējam! LBB nepieņem maksājumus skaidrā naudā. Ja vēlaties maksāt par festivāla pusdienām ar rēķinu, norādiet to reģistrācijas anketā vai rakstiet uz biedrības e-pastu bibliotekarubiedriba@gmail.com. Ja rēķins nav nepieciešams, varat veikt pārskaitījumu uz LBB kontu bez rēķina, maksājuma mērķī norādot, ka maksāts tiek par pusdienām attiecīgajā festivāla datumā. Jebkuru neskaidrību vai jautājumu gadījumā lūdzam rakstīt vai zvanīt. LBB rekvizīti un kontaktinformācija pieejama šeit.

Lūdzu nesatraukties, ja atbildi uz jautājumu vai rēķinu nesaņemat uzreiz. Pieteikumu festivālam ir daudz, un pamazām uz visiem jautājumiem tiks atbildēts, visi rēķini tiks izrakstīti un nosūtīti. Ikviens, kurš būs pieteicies, tiks laipni gaidīts festivālā!

Ja vēlaties pievienoties LBB individuālo vai institucionālo biedru pulkam, esat laipni aicināti. Vairāk par LBB biedru ieguvumiem, tiesībām un pienākumiem varat uzzināt šeit.

Ar sveicieniem
Māra Jēkabsone
Latvijas Bibliotekāru biedrības valdes priekšsēdētāja
Bibliotēku attīstības centrs
Latvijas Nacionālā bibliotēka
tālr. 67716050, mob. 26115747
www.bibliotekari.lv
mara.jekabsone@lnb.lv