⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Virtuālā spēlē Latvijas publiskajās bibliotēkās

Virtuālā spēlē Latvijas publiskajās bibliotēkās
18.03.2013

No šī gada 15.marta līdz 7.aprīlim Latvijas publisko bibliotēku apmeklētāji aicināti piedalīties virtuālajā spēlē "Izzini Latvijas monētās iekaltās kultūrzīmes”. Spēle risināsies interneta portālā www.letonika.lv un sniegs iespēju iepazīt daļu no Latvijas Bankas jubilejas un piemiņas monētās atspoguļotajām Latvijas vērtībām – notikumiem, panākumiem, cilvēkiem, kultūras zīmēm. Sekmīgākos spēles dalībniekus un aktīvākās bibliotēkas gaida godalgas – jaunie, šī gada 5.martā klajā laistie „Sudraba laši” 20 latu nominālvērtībā un pārsteiguma balvas.

 

Lai piedalītos spēlē, interesentiem jādodas uz savu tuvāko bibliotēku, kur, izmantojot brīvpieejas datorus un internetu, jāatver mājas lapa www.letonika.lv, kurā atradīsies saite uz spēli „Izzini Latvijas monētās iekaltās kultūrzīmes”. Atbildes uz spēles jautājumiem ikviens varēs atrast turpat – datubāzē Letonika, kas visās publiskajās bibliotēkās to apmeklētājiem tiek piedāvāta bez maksas. Sīkāku informāciju par spēli un tās noteikumiem iespējams iegūt Nolikumā. Spēle bibliotēkās noslēgsies 7.aprīlī.

Spēles dalībniekiem ar Latvijas Bankas atbalstu tiks piešķirtas 10 individuālās godalgas – 20 latu monētas „Sudraba lasis” pirmajiem pieciem sekmīgākajiem spēlētājiem (par labāko rezultātu) un pārsteiguma balvas vēl pieciem spēles dalībniekiem. Savukārt bibliotēkām godalgas – „Sudraba laši” – tiks piešķirtas par aktīvāko līdzdalību, nosakot uzvarētāju katrā no 5 reģioniem – Kurzemē, Zemgalē, Latgalē, Vidzemē, Rīgas reģionā.

Informāciju sagatavoja:
Sandra Vīgante, sabiedrisko attiecību vadītāja
Kultūras informācijas sistēmu centrs
sandra.vigante@kis.gov.lv; 67844885