⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Vācu kultūras pavasaris Latgales Centrālajā bibliotēkā

Vācu kultūras pavasaris Latgales Centrālajā bibliotēkā
13.04.2015

Jau otro gadu pēc kārtas Latgales Centrālā bibliotēka (LCB) iekļaujas Vācu kultūras pavasara pilsētas pasākumu programmā. No 13. līdz 30. aprīlim LCB lasītāju apkalpošanas nodaļās visiem interesentiem būs iespēja apskatīt trīs literatūras izstādes, kas veltītas vācu valodai un kultūrai.  

LCB Periodikas lasītavā (3. stāvā) būs apskatāma literatūras izstāde “Senās grāmatas vācu valodā bibliotēkas krājumā”. Izstādē varēs iepazīties ar 19. gadsimta beigu un 20. gadsimta sākuma Brokgauza un Meijera vārdnīcām, 1772. gadā izdoto Livonijas lauksaimniecības rokasgrāmatu un citām senām grāmatām.

LCB Lasītavā (2. stāvā) būs pieejama izstāde “Vācijas glezniecība”. Tā piedāvā plašu grāmatu klāstu par iepriekšējo gadsimtu vācu glezniecību un gleznotājiem, kā arī par mūsdienu māksliniekiem un tendencēm Vācijas mākslas telpā.

LCB Abonementā (2.stāvā) varēs iepazīties ar literatūras izstādi “Vācbaltu ieguldījums latviešu literatūrā un kultūrā”. Izstādē apskatāmie izdevumi iepazīstinās ar valodniecības, literatūrzinātnes un mākslas nozares attīstību.

Izstādes Latgales Centrālajā bibliotēkā būs pieejamas darbdienās no 11.00 līdz 20.00, sestdienās no 10.00 līdz 17.00.

29. aprīlī plkst. 14.00 LCB Periodikas lasītavā notiks tikšanās ar tulkotāju Silviju Brici.

Vācu kultūras pavasara pasākumu ciklu organizē Daugavpils Universitāte sadarbībā ar vairākām organizācijām.

Informāciju sagatavoja:
LCB Abonementa vadītāja
Zinaīda Antonova
Tālr.: 65426065
e-pasts: zinaida.antonova@lcb.lv