⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Tikšanās ar rakstnieci Andru Manfeldi Latgales Centrālajā bibliotēkā

Tikšanās ar rakstnieci Andru Manfeldi Latgales Centrālajā bibliotēkā
16.09.2013

2013. gada 19. septembrī plkst. 12.30 Latgales Centrālās bibliotēkas periodikas lasītavā notiks tikšanās ar rakstnieci Andru Manfeldi.
Andra Manfelde dzimusi 1973. gadā. Absolvējusi Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolu. Rakstnieces pirmās publikācijas lasāmas 2002. gada žurnālā „Karogs”. Literāte ir saņēmusi prēmijas un goda balvas, piedaloties vairākos literārajos konkursos ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās robežām.

Rakstniece Andra Manfelde ir vairāku izdevumu autore, kura savu popularitāti ieguva 2005. gadā, laižot klajā autobiogrāfisko romānu „Adata”. Komponista Zigmāra Liepiņa rokopera Nacionālajā teātrī tapa pēc šī romāna rakstītā libreta.

Literāte raksta dažāda žanra daiļdarbus visu vecumu lasītājiem. Rakstnieces dokumentālajos prozas darbos attēlotas mūsdienu dzīves vērtības, sociālās problēmas un latviešu tautas deportāciju laika notikumi. Autores dzejā atspoguļojas ne tikai mīlas lirika, bet arī līdzjūtība, rūpes un pārdzīvojumi pret līdzcilvēkiem.

Cienījamie lasītāji un interesenti, aicinām jūs uz tikšanos ar rakstnieci un dzejnieci Andru Manfeldi Latgales Centrālajā bibliotēkā! Pasākumu vadīs LNB Bibliotēku attīstības institūta Bibliotēku konsultatīvā centra Izstāžu kuratore Liega Piešiņa.

Būsiet laipni gaidīti!

Informāciju sagatavoja:
LCB sabiedrisko attiecību speciāliste
Inese Vaivare
tālr.: 65476344
e-pasts: inese.vaivare@lcb.lv