⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Tikšanās ar dzejnieku Pāvelu Plotņikovu Latgales Centrālajā bibliotēkā

Tikšanās ar dzejnieku Pāvelu Plotņikovu Latgales Centrālajā bibliotēkā
07.11.2013

2013. gada 9. novembrī plkst. 15.00 Latgales Centrālās bibliotēkas periodikas lasītavā cikla "Literārā sestdiena" ietvaros notiks tikšanās ar Daugavpils dzejnieku Pāvelu Plotņikovu. Literārais cikls LCB tiek rīkots sadarbībā ar sabiedrisko organizāciju „Latgales novadpētnieki”.

Dzejnieks Pāvels Plotņikovs dzimis 1946. gadā Baltkrievijā. Absolvējis kara skolu Lietuvā, Malnavas tehnikumu un 1991. gadā Latvijas Lauksaimniecības akadēmiju. Ar dažādu sacerējumu rakstīšanu P.Plotņikovs aizrāvās jau skolas laikā, taču tieši dzejas rakstīšanai pievērsās 20.gs. 90.gados. Savā dzejā raksta par cilvēku savstarpējām attiecībām un dzīves vērtībām, par Latgales dabu un pilsētām.

Dzejnieks piedalījies dažādos literārajos festivālos un konkursos. P.Plotņikovs ir četru dzejas krājumu autors, 15 literatūras almanahu un antoloģijas „Русская поэзия Латгалии” līdzautors. Aktīvi darbojas Starptautiskajā rakstnieku un publicistu asociācijā, Latvijas rakstnieku organizācijā РуСЛО („Русское слово”) un Krievijas rakstnieku savienībā.

Dzejas cienītāji un interesenti būs laipni gaidīti Latgales Centrālajā bibliotēkā!

Informāciju sagatavoja:
LCB sabiedrisko attiecību speciāliste
Inese Vaivare
tālr.: 65476344
e-pasts: inese.vaivare@lcb.lv