⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Skolēni tiek aicināti piedalīties Ziemassvētku radošo darbu konkursā

Skolēni tiek aicināti piedalīties Ziemassvētku radošo darbu konkursā
30.11.2020

Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centrs un Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde aicina 5.-12. klašu skolēnus piedalīties Ziemassvētku radošajā konkursā “Spriditis’ Christmas in the U.S.”. Darbi tiek pieņemti līdz 30. decembrim.

Konkursa mērķis ir veicināt skolēnu interesi par angļu valodu, rosināt skolēnu radošās spējas, kā arī attīstīt patstāvīgās izziņas prasmes un sekmēt to praktisku izmantošanu. Konkursa dalībniekiem ir jāizveido īsfilma, slaidrāde vai animācija par Ziemassvētkiem vai Jauno gadu, kā galveno varoni izvēloties latviešu tautas pasaku tēlu Sprīdīti.

Darbi iesniedzami elektroniski, augšupielādējot tos vietnē www.failiem.lv un nosūtot faila saiti uz e-pastu diana.celitane@lcb.lv. Plašāka informācija par konkursa norisi un prasībām, darbu noformēšanu, vērtēšanu un uzvarētāju noteikšanu atrodama nolikumā.

Konkursa rezultāti tiks paziņoti 2021. gada 19. janvārī. Uzvarētāju radošie darbi tiks publicēti Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centra mājaslapā un Facebook lapā, kā arī Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes mājaslapā no 19. janvāra līdz 30. janvārim.

Konkursu atbalsta ASV vēstniecība Latvijā.

Informāciju sagatavoja:
LCB ASV Informācijas centra vadītāja
Diāna Celitāne
Tālr.: 65422483
e-pasts: diana.celitane@lcb.lv
https://www.facebook.com/InfoUSADaugavpils