⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Skaistuma svētki Latgales Centrālajā bibliotēkā

Skaistuma svētki Latgales Centrālajā bibliotēkā
01.04.2015

No 1. aprīļa Latgales Centrālās bibliotēkas Periodikas lasītavā ir apskatāma Daugavpils 3. vidusskolas skolēnu vizuālās mākslas darbu izstāde “Skaistuma svētki”. Izstāde notiek Mākslas dienu ietvaros un tiek rīkota sadarbībā ar Daugavpils 3. vidusskolas vizuālās mākslas skolotāju Daigu Vasiļjevu.

Pavasaris ir burvīgs laiks – mostas daba, mainās krāsas, pasaule atplaukst visā savā krāšņumā, tāpēc arī izstādes nosaukums ir “Skaistuma svētki”. Izstādē ir apskatāmi 1.-10. klašu skolēnu darbi, kas ir tapuši mācību stundās, pulciņos un skolēnu brīvajā laikā. Jauno mākslinieku darbi par dažādām tēmām ir veidoti vizuālās mākslas skolotājas Daigas Vasiļjevas vadībā, izmantojot plašu vizuālās mākslas materiālu un tehniku klāstu.

Izstāde “Skaistuma svētki” tiks atklāta 7. aprīlī plkst. 15.30 Latgales Centrālās bibliotēkas Periodikas lasītavā un būs apskatāma līdz 30. aprīlim.

Izstāde ir piesaistīta vizuālās mākslas festivālam “Mākslas dienas”, kas Daugavpilī ritēs no 1. aprīļa līdz 16. maijam. Šī festivāla galvenais uzdevums ir tuvināt mākslu sabiedrībai un piedāvāt daudzveidīgus un demokrātiskus pasākumus mākslas un kultūras baudīšanai.

Informāciju sagatavoja:
LCB Periodikas lasītavas vadītāja
Skaidrīte Daukšte
Tālr.: 65476345
e-pasts: skaidrite.daukste@lcb.lv