⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Sāksies ikgadējais erudīcijas konkurss bibliotēkās „Meklē un atrodi datu bāzē letonika.lv!”

11.11.2010

Pirmdien, 15.novembrī sāksies ikgadējais un bibliotēkās gaidītais erudīcijas konkurss internetā „Meklē un atrodi datu bāzē letonika.lv!”, kuru tradicionāli rīko sabiedrība „Tilde” un valsts aģentūra „Kultūras informācijas sistēmas”, šogad kopā ar portālu www.ParSportu.lv un sadarbībā ar Eiropas Parlamenta deputāti Inesi Vaideri. Laikā līdz 6.decembrim trijās kārtās un papildkārtā tiks noteikts katra Latvijas reģiona prasmīgākais informācijas meklētājs datu bāzē letonika.lv. Uzvarētāji saņems vērtīgas un izglītojošas balvas. TRĪS GALVENĀS BALVAS – BRAUCIENS UZ EIROPAS PARLAMENTU.
Konkursu informatīvi atbalsta radio SWH, un konkursa laikā ik pirmdienu radio SWH ēterā tiks izspēlēts tiešraides zibenskonkurss ar suvenīrbalvām.

Izmēģināt spēkus informācijas meklēšanas azartiskajā sacensībā aicināti visi interesenti. Lai piedalītos konkursā, jādodas uz tuvāko bibliotēku un jāpiereģistrējas, jo atbilstoši rīkotāju mērķiem un konkursa misijai dalībniekiem jābūt reģistrētiem bibliotēku lasītājiem. Tādēļ konkursa noslēgumā īpaši sumināta tiks arī aktīvākā bibliotēka, proti, tā, no kuras konkursā piedalīsies procentuāli lielākais bibliotēkas lasītāju skaits.
Šajās saitēs iegūsiet sīkāku informāciju un iepazīsieties ar konkursa nolikumu:
www.letonika.lv/konkurss
www.letonika.lv/konkurss/rules.aspx