⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Rīta vingrošana Latgales Centrālajā bibliotēkā

Rīta vingrošana Latgales Centrālajā bibliotēkā
23.09.2021

29. septembrī plkst. 09.00 Latgales Centrālās bibliotēkas Ģimenes digitālo aktivitāšu centrā (Rīgas ielā 22a, 1. stāvā, ieeja no Ģimnāzijas ielas) visi interesenti tiek aicināti uz rīta vingrošanu ar latviešu tautas deju soļiem kopā ar Vienības nama deju ansambļa “Laismeņa” vadītāju Diānu Soldāni. Pasākums notiek Eiropas sporta nedēļas 2021 (#BeActive) ietvaros ar vadmotīvu “Piecelies un piecel citus!”. Aicinām vingrot līdzi arī mājās vai darbavietā, jo pasākuma tiešraide būs skatāma bibliotēkas Facebook lapā.

Ar mērķi mainīt iedzīvotāju paradumus un rosināt uz fiziskām aktivitātēm Eiropas Sporta nedēļa Latvijā un visā Eiropā notiek jau sesto gadu, šogad – no 23. līdz 30. septembrim. Tradicionāli šajā akcijā piedalās arī Latgales Centrālā bibliotēka. Iedvesmojoties no nedēļas vadmotīva, bibliotēka aicina Miķeļdienu iesākt aktīvi – vingrojot un apgūstot latviešu tautas deju pamatsoļus un rotaļdejas Diānas Soldānes vadībā.

Diāna no 2012. gada vada Vienības nama deju ansambli “Laismeņa”. Jauniešu deju kolektīvs ir dibināts 1988. gadā, un no tā brīža ir piedalījies visos Vispārējos dziesmu un deju svētkos. Kolektīvs ir enerģisks, atvērts dažādām idejām un labprāt uzņem savā pulkā jaunus dejotājus.

Pasākums paredzēts tikai vakcinētām vai Covid-19 pārslimojušām personām. Ierodoties dalībniekam jāuzrāda sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts kopā ar ID-karti vai pasi. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija, sūtot vārdu, uzvārdu uz e-pastu davis.grelevskis@lcb.lv.

Pasākuma publicitātes vajadzībām tā laikā notiks filmēšana un fotografēšana.

Informāciju sagatavoja:
Latgales Centrālās bibliotēkas
sabiedrisko attiecību speciālists
Dāvis Greļevskis
654 76345
davis.grelevskis@lcb.lv
https://www.facebook.com/lcb.lv