⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Piedāvājam jauno Anatolija Gallera dzejoļu un dziesmu krājumu

Piedāvājam jauno Anatolija Gallera dzejoļu un dziesmu krājumu
17.05.2013

Latgales Centrālā bibliotēka un tās filiāles papildināja krājumus ar jaunu Daugavpils autora Anatolija Gallera dzejoļu un dziesmu grāmatu „Калейдоскоп души”. Krājumā ir publicēti dzejoļi un vienā no tematiskajām sadaļām dzejoļiem ir pievienotas notis. Krājums būs interesants ne tikai dzejas lasītājiem, bet arī dziesmu izpildītājiem un cienītājiem. Autors pats arī dzied, spēlē ģitāru un uzskata sevi par autordziesmu izpildītāju. Viņa dzejoļi ir stilistiski vienkārši, ļoti liriski un pauž mīlestību pret sievieti, māti, dzimto vietu, dabu, sauli. Grāmatas priekšvārdā A. Gallers par savu radošo darbību izsakās: „Dzejoļu liriskais varonis ir manas paaudzes cilvēki ar viņu raksturiem, pasaules uztveri, pārdzīvojumiem un interesantiem likteņiem divu gadsimtu mijā – 20. gadsimta beigās un 21. gadsimta sākumā.

Anatolijs Gallers ir dzimis 1950. gadā represēto ģimenē. Bērnību viņš pavadīja aiz polārā loka Krievijas ziemeļos vienā no ostas pilsētām Krasnojarskas apgabalā Dudinkā. „Hruščova atkušņa” laikā 1958. gadā ģimene atgriezās uz dzejnieka mātes dzimto vietu Daugavpili. Šeit A. Gallers mācījās, strādāja, interesējās par literatūru, mūziku, sportu. Pirmos dzejoļus viņš uzrakstīja 1974. gadā, bet 2009. gadā iznāca pirmais dzejoļu krājums «С открытым сердцем».     

Cienījamie pilsētas iedzīvotāji! Lasiet un iepazīstieties ar A. Gallera daiļradi un gūstiet patiesu gandarījumu. Meklējiet informāciju LCB mājas lapā www.lcb.lv

Informāciju sagatavoja:
LCB KAN vadītāja
Zenona Tihomirova
tālr.: 65476342
e-pasts: zenona.tihomirova@lcb.lv