⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Piedalies Erasmus Twitter konkursā!

05.03.2014

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina ikvienu piedalīties Twitter konkursā par jauno Eiropas Savienības izglītības, mācības, jaunatnes un sporta programmu Erasmus+. Katru nedēļu viens pareizo atbilžu autors saņems balvu.

Katru marta un aprīļa trešdienu @VIAA_lv Twitter kontā publiskosim vienu jautājumu par Erasmus+ aktualitātēm. Lai iegūtu iknedēļas balvu, līdz ceturtdienas plkst. 10.00 atbildi ar norādi @VIAA_LV gaidīsim Twitter.com. Pareizo atbilžu autoru vidū veiksim izlozi un uzvarētājus paziņosim nākamās dienas pēcpusdienā.

Programmā Erasmus+ apvienotas līdzšinējās ES programmas, aptverot visas izglītības jomas: Mūžizglītības programmu –Erasmus (augstākā izglītība), Leonardo da Vinci (profesionālā izglītība), Comenius (skolu izglītība), Grundtvig (pieaugušo izglītība) – , „Jaunatne darbībā" un piecas starptautiskās programmas (Erasmus Mundus, Tempus, Alfa, Edulink un programma sadarbībai ar rūpnieciski attīstītajām valstīm). Pirmo reizi Erasmus+ piedāvās ES atbalstu sporta jomā.

Izglītības un zinātnes ministrija ir atbildīgā ministrija par programmas īstenošanu Latvijā, savukārt  VIAA un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra  nodrošina  programmas ieviešanu. Par izglītības un mācību projektu konkursiem vairāk var uzzināt www.viaa.gov.lv sadaļā „Erasmus+”. Savukārt par jaunatnes projektiem – www.jaunatne.gov.lv.

Papildu informācija:
Linda Kapustinska,
VIAA Komunikācijas un programmu publicitātes nodaļas
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: 67854760, 29480589
e-pasts: linda.kapustinska@viaa.gov.lv