⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Par mūziku un grāmatām – tikšanās ar Lauru Bicāni un Egitu Terēzi Jonāni

Par mūziku un grāmatām – tikšanās ar Lauru Bicāni un Egitu Terēzi Jonāni
25.05.2015

2015. gada 28. maijā plkst. 17.30 Latgales Centrālās bibliotēkas Periodikas lasītavā notiks tikšanās ar latgaliešu dziesminieci Lauru Bicāni un dzejnieci un žurnālisti Egitu Terēzi Jonāni. Pasākuma apmeklētājus gaida sirsnīgas sarunas par mūziku un literatūru, tāpēc iesakām uz tikšanos līdzi ņemt savu mīļāko grāmatu.

Laura Bicāne ir Latgalē pazīstama dziesminiece. Viņas debijas albums “Es tikai ļaujūs” iznāca 2013. gadā, bet jau pēc pusotra gada Laura saviem klausītājiem piedāvā otro albumu “Trīspuksti”, kurā ir apkopotas dziesmas ar Egitas Terēzes Jonānes haikām.

Egita Terēze Jonāne ikdienā ir žurnāliste novada avīzē “Latgales Laiks”. “Tikšanās uz siržu laipas. Trīspuksti” ir viņas pirmā grāmata. Tajā ir publicēti dzejoļi, kas tapuši teju piecu gadu laikā. Egita raksta trīsrindēs jeb haiku stilā, tomēr pati savus darbus sauc par trīspukstiem.

Stāstot par iedvesmas avotiem Egitas dzejas rindās, Laura Bicāne atzīst: “Egita ir uzrakstījusi trīsrindes, kurās paslēpusi melodiju. Man ir izdevies atklāt tajās ievīto mūzikas pavedienu. Egitas dzejoļi ir ļoti sirsnīgi un patiesi. Tādas ir arī šīs dziesmas.”

Aicinām visus interesentus!

Informāciju sagatavoja:
LCB Periodikas lasītavas vadītāja
Skaidrīte Daukšte
Tālr.: 65476345
e-pasts: skaidrite.daukste@lcb.lv