⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Mūsu novadnieks Krievijas aktieris Sergejs Klanovskis Latgales Centrālajā bibliotēkā

Mūsu novadnieks Krievijas aktieris Sergejs Klanovskis Latgales Centrālajā bibliotēkā
05.09.2012

Mūsu novada bagātība ir ļaudis, kuri tajā dzimuši un ir kļuvuši populāri Latvijā vai citur pasaulē.

Vasaras nogalē, apciemojot savu dzimto pilsētu, Latgales Centrālo bibliotēku apmeklēja mūsu novadnieks Krievijas nopelniem bagātais aktieris Sergejs Klanovskis. Mākslinieks ir dzimis Daugavpilī 1961. gadā. Viņš beidzis Valsts Kinematogrāfijas institūtu un kopš 1991.gada darbojas kā Krievijas Valsts teātra aktieris, kā arī strādā radio. Aktieris ir filmējies daudzās kinofilmās, tai skaitā „Черная Стрела”, „Вольф Мессинг: видевший сквозь время”, „Кулагин и партнеры” un ieskaņojis un dublējis vairāk kā 200 kinofilmas

Bibliotekāriem tikšanās un sarunas ar mākslinieku bija piepildītas ar prieka un sirsnības emocijām. Vēl patīkamāk bija saņemt dāvanu bibliotēkai – uzziņu krājumu ar aktiera autogrāfu „Артисты театра киноактера”. Tajā apkopotas Valsts teātra aktieru biogrāfijas laika posmā no 1943. gada līdz 2000. gadam. Personālijas sakārtotas alfabētiskā kārtībā.

Uzziņu krājums „Артисты театра киноактера” pieejams Latgales Centrālās bibliotēkas lasītavā. 

Informāciju sagatavoja:
LCB KAN vadītāja
Zenona Tihomirova
tālr.: 65476342
e-pasts: zenona.tihomirova@lcb.lv