⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Latgales Centrālā bibliotēka aicina bērnus piedalīties lasītveicināšanas programmā “Skaistā vasara bibliotēkā”

Latgales Centrālā bibliotēka aicina bērnus piedalīties lasītveicināšanas programmā “Skaistā vasara bibliotēkā”
25.05.2017

Tradicionāli vasaras brīvlaikā Latgales Centrālajā bibliotēkā (LCB) un filiālēs norisināsies lasītveicināšanas programma “Skaistā vasara bibliotēkā”. Programmā tiek aicināti piedalīties skolas vecuma bērni un bērnu vasaras nometņu grupas.

Sākot ar 1. jūniju, ik ceturtdienu plkst. 11.00 – 13.00 LCB filiālēs notiks dažādi saistoši pasākumi individuāliem programmas dalībniekiem. Tas ir literārās un novadpētniecības stundas, dzejas darbnīcas, diskusiju klubi, virtuāli ceļojumi, leļļu teātris, radošas darbnīcas, galda spēļu turnīri, intelektuālas spēles, viktorīnas, konkursi u.c. Programmas noslēguma pasākumā 24. augustā aktīvākie programmas dalībnieki saņems pārsteiguma balvas. Lai piedalītos lasītveicināšanas programmā, iepriekš reģistrēties nav nepieciešams.

Bērnu vasaras nometņu grupas ceturtdienās gaidīs Latgales Centrālā bibliotēka (Rīgas ielā 22a). No 1. jūnija līdz 31. augustam grupas tiek aicinātas apmeklēt interaktīvu pasākumu “Ceļojums grāmatu pasaulē”. Bērni uzzinās par rakstības un grāmatas rašanās pirmsākumiem, kā arī par bibliotēku vēsturi Daugavpilī, par interesantākajām un neparastākajām LCB grāmatām – smagāko, biezāko, lielāko, plānāko utt. Šis pasākums tiek rīkots LCB 80 gadu jubilejas svinību ietvaros. Iepriekšējā pieteikšanās pasākumam un plašāka informācija pa tālruni 654 76344.

Bērnu vasaras nometņu grupas gaidīs arī LCB ASV Informācijas centrs, piedāvājot četrus tematiskus pasākumus – “Sports Amerikas Savienotajās Valstīs”, “Ceļojums pa Amerikas Savienoto Valstu pilsētām”, “Iepazīšanās ar Amerikas Savienoto Valstu kultūru, tradīcijām, ģeogrāfiju un valodu” un “Ābeces svētki”. Pasākumi notiks jūnija un augusta ceturtdienās un tiks vadīti bilingvāli (angļu un latviešu valodā vai angļu un krievu valodā). Saturs tiks pielāgots dalībnieku vecumam. Pieteikšanās pasākumiem pa tālruni 654 22483.

Aicinām bērnus apmeklēt bibliotēku vasaras mēnešos, lasīt un gūt un jaunas zināšanas, atrast jaunus draugus un saturīgi pavadīt vasaras brīvdienas!

Informāciju sagatavoja:
LCB sabiedrisko attiecību speciāliste
Tatjana Hodokova
tālr.: 65476345
e-pasts: tatjana.hodokova@lcb.lv