⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Konkurss bērniem un jauniešiem

Konkurss bērniem un jauniešiem
29.10.2012

   Apgāds „Jumava” sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku un Latvijas Neatkarīgo televīziju izsludina konkursu bērniem un jauniešiem „Atdzīvini grāmatu!”.
   Konkursā aicināti piedalīties Latvijas skolu 3.–12. klašu skolēni, kuri ar radošiem un inovatīviem paņēmieniem ir ieinteresēti popularizēt lasīšanu vienaudžu vidū.
   No 2012. gada 1. oktobra līdz 1. novembrim interesentiem jāpiesaka sava dalība konkursā, aizpildot anketu apgāda „Jumava” mājaslapā – www.jumava.lv. 1. novembrī konkursa dalībnieki tiek aicināti uz semināru, kur interesentus iepazīstinās ar videofilmu veidošanas un montēšanas procesu, kā arī stāstīs par juridiskiem aspektiem autortiesību jomā Latvijā.
   Dalībniekiem no 2012.gada 1.novembra līdz 2013.gada 20.janvārim jānofilmē minūti garš videoklips par savu mīļāko grāmatu un jānosūta uz e-pastu marketings@jumava.lv.
   Labāko darbu autori pulcēsies “Bērnu un jauniešu žūrijas 2012” noslēguma pasākumā 2013. gada 2. martā Ķīpsalā. Balvās – grāmatas no apgāda “Jumava”, ieejas kartes Latvijas Neatkarīgās televīzijas pasākumos, kā arī pārsteiguma balvas no Latvijas Nacionālās bibliotēkas. Pamatojoties uz žūrijas vērtējumu, dalībniekiem tiks piešķirtas arī veicināšanas balvas!

Papildus informāciju par konkursu var saņemt, rakstot uz e-pastu marketings@jumava.lv vai zvanot pa tālruni 672 88104.

Nepalaidiet garām savu iespēju!

Konkursa nolikums 

Informāciju sagatavoja:
LCB galvenā bibliotekāre
Inese Vaivare
tālr.: 65476344
e-pasts: inese.vaivare@lcb.lv