⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Karjeras nedēļa 2016 LCB un filiālēs

Karjeras nedēļa 2016 LCB un filiālēs
03.10.2016

2016. gada 10.-14. oktobrī Latvijā notiks ikgadējā Karjeras nedēļa, kuras laikā jauniešiem ir iespēja iepazīt un plānot savu nākotnes nodarbošanos, tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, apmeklēt uzņēmumus un karjeras konsultācijas. Šogad Karjeras nedēļas vadmotīvs ir “ES BŪŠU…darba tirgū”, aicinot jauniešus iepazīt darba tirgu un tā daudzveidību.

Arī šogad Latgales Centrālā bibliotēka (LCB) un filiāles iekļaujas Karjeras nedēļas aktivitātēs, piedāvājot dažādus pasākumus. Laikā no 10. līdz 22. oktobrim Latgales Centrālās bibliotēkas lasītavā būs skatāma Valsts policijas ceļojošā fotoizstāde “Mūsu darbs – Jūsu drošībai”. Izstādē apskatāmās fotogrāfijas attēlo policijas ikdienas darbu. Tās ir uzņemtas brīžos, kad policijas darbinieki pilda savus pienākumus, tādējādi ļaujot ikvienam ieskatīties policijas darba ikdienā. 10. oktobrī plkst. 13.00 LCB lasītavā jauniešiem būs iespēja tikties ar Valsts policijas darbinieku un iepazīties ar policista profesiju, kā arī uzzināt par izglītības iespējām Valsts policijas koledžā.

LCB filiālēs bērni un jaunieši varēs uzzināt par bibliotēku daudzveidību Latvijā un pasaulē, gūt priekšstatu par LCB un filiāļu darbu, kā arī bibliotekāra profesijas iegūšanas iespējām un nepieciešamību mūsdienu sabiedrībā. Tāpat Karjeras nedēļas laikā LCB filiālēs varēs arī tikties klātienē ar dažādu profesiju pārstāvjiem – ugunsdzēsēju glābēju, žurnālistu un pilotu.

Pilnu informāciju par Latgales Centrālās bibliotēkas un tās filiāļu piedāvājumu un pasākumu apmeklējuma pieteikšanu meklējiet šeit.

Būsiet mīļi gaidīti Karjeras nedēļas pasākumos mūsu bibliotēkās!

Informāciju sagatavoja:
LCB sabiedrisko attiecību speciāliste
Tatjana Hodokova
tālr.: 65476345
e-pasts: tatjana.hodokova@lcb.lv