⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Izstāde “Ceļojums” Periodikas lasītavā

06.11.2015

10. novembrī plkst. 16.00 Latgales Centrālās bibliotēkas (LCB) Periodikas lasītavā tiks atklāta izstāde “Ceļojums”. Tajā būs apskatāmas Daugavpils 10. vidusskolas vizuālās mākslas skolotājas Natālijas Kudiņas gleznas un 9.c klases skolnieces Lauras Muratovas fotogrāfijas.Izstādes eksponātos iemūžināti skolotājas un skolnieces iespaidi par ceļojumiem uz Franciju, Itāliju un Turciju.

Natālija Kudiņa gleznot sāka 12 gadu vecumā, un pirmie darbi bija gaišas dabas ainavas. Mācoties Daugavpils Valsts ģimnāzijā, Natālija piedalījās dažādās ar mākslu saistītās olimpiādēs un konkursos. Vēlāk studēja mākslu Daugavpils Universitātē. Natālijas pirmā darba vieta bija Naujenes pamatskola, šobrīd viņa strādā Daugavpils 10. vidusskolā par vizuālās mākslas skolotāju.Izstādē “Ceļojums” Natālija piedāvā krāsainas, virmojošas gleznas, kas uzbur valdzinošas ainas ar Vidusjūras pludmalēm, vējā šalcošiem palmu zariem, stāvām klintīm, krāšņiem saulrietiem un jūras viļņu rakstiem liedaga smiltīs.

Daugavpils 10. vidusskolas 9.c klases skolniece Laura Muratova izstādē piedāvā savas fotogrāfijas no ceļojuma uz Turciju. Tie ir jaunietes pirmie soļi fotografēšanā. Meitenes sapnis ir kļūt par labu fotogrāfu.

Izstāde “Ceļojums” LCB Periodikas lasītavā būs skatāma no 9. līdz 30. novembrim.

Informāciju sagatavoja:
LCB Periodikas lasītavas vadītāja
Skaidrīte Daukšte
Tālr.: 65476344
e-pasts: skaidrite.daukste@lcb.lv