⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Izmantojiet bezmaksas pieeju datubāzēm LETA un Nozare.lv

07.10.2010

No 4.10.10 Līdz 4.11.10 Latgales Centrālā bibliotēka piedāvā lietotājiem bezmaksas izmēģinājumu Nacionālās ziņu aģentūras LETA arhīva un biznesa portāla Nozare.lv datubāzēm.
LETA arhīvā uzkrātie materiāli dod iespēju iegūt pilnīgu informāciju, kā arī viegli un ātri analizēt un prognozēt notikumus laika gaitā. Katru mēnesi LETA arhīvs tiek papildināts par 60000 informācijas vienībām un šobrīd tajā ir vairāk nekā 4 miljoni ierakstu.
LETA arhīvs ietver LETA ziņas (no 1996.gada), preses anotācijas, tiesu ziņas, likumus, preses relīzes, publikācijas, ekspertu komentārus, konkursus un izsoles, statistikas rādītājus, uzņēmumu datubāzi un personu datubāzi.
LETA arhīvs satur ziņas arī angļu un krievu valodās.

Biznesa portāls Nozare.lv ir nacionālās ziņu aģentūras LETA biznesa portāls, kurā tiešsaistes režīmā pieejama aktuālākā un kompetentākā biznesa informācija – augstas kvalitātes biznesa ziņas, viedokļi un analītiskā informācija.
Nozare.lv ietver biznesa ziņas, uzņēmumu jaunumus, iepirkumu datubāzi, informāciju par uzņēmējiem pieejamajām atbalsta programmām, ES fondiem, viedokļus un intervijas, aktuālāko nozaru informāciju un blogus (jaunākās diskusijas un ekspertu viedokļus).

Sīkāku informāciju varat saņemt
LCB Lasītavā pie Informācijas nodaļas
bibliogrāfiem. Tālr. 65426422