⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Ģimenes digitālo aktivitāšu centrs ver durvis bērnu nometnēm

Ģimenes digitālo aktivitāšu centrs ver durvis bērnu nometnēm
15.06.2021

No 17. jūnija Latgales Centrālās bibliotēkas (LCB) Ģimenes digitālo aktivitāšu centrs piedāvā ekskursijas bērnu nometnēm. Ir nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

LCB Ģimenes digitālo aktivitāšu centrs bērnu nometnēm piedāvā interaktīvu ekskursiju “Iepazīsti un izmēģini centra sniegtās iespējas!”. Tās laikā būs iespēja doties braucienā ar interaktīvu velosipēdu pa Austrumlietuvu un Dienvidlatviju, ar virtuālo briļļu palīdzību skatīt nozīmīgas vietas Utenā, Zarasos, Preiļos un Daugavpilī. Ekskursijas dalībnieki varēs parādīt savas zināšanas un fiziski izkustēties kinētiskā viktorīnā un uz interaktīvā paklāja. Ekskursijas garums – līdz vienai stundai.

Ekskursiju vada persona, kuras rīcībā ir Covid-19 sertifikāts (apliecinājums par izslimošanu vai vakcināciju). Bibliotēka garantē, ka grupas apmeklējuma laikā nometnes dalībnieki ir vienīgie Ģimenes digitālo aktivitāšu centra apmeklētāji.

Maksimāli pieļaujamais cilvēku daudzums grupā – 20 cilvēki. Ierodoties Ģimenes digitālo aktivitāšu centrā, nometnes vadītājam ir jāuzrāda apliecinājums, ka nometņu dalībnieku veiktie Covid-19 testi ir negatīvi.

Centra apmeklējuma laikā ir spēkā epidemioloģiskās drošības pasākumi – sejas aizsargmaskas apmeklētājiem, kas vecāki par 7 gadiem, un roku dezinfekcija. Pēc katras grupas tiek veikta telpu vēdināšana, virsmu un ierīču dezinficēšana.

Nometnes centrā tiek gaidītas no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 10.00 līdz 16.00. Grupu apmeklējumus aicinām pieteikt iepriekš, zvanot pa tālruni 654 49090 vai rakstot uz e-pastu digicentrs@lcb.lv.

Informāciju sagatavoja:
Latgales Centrālās bibliotēkas
Ģimenes digitālo aktivitāšu centra vadītājs
Raivis Mileiko
654 49090
raivis.mileiko@lcb.lv
https://www.facebook.com/digicentrs