⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Gada noslēguma pasākums Piekrastes bibliotēkā

Gada noslēguma pasākums Piekrastes bibliotēkā
21.12.2016

Piekrastes bibliotēkai ir izveidojusies laba tradīcija pirms Ziemassvētkiem rīkot gada noslēguma pasākumu, lai pateiktos lasītājiem par sadarbību un radošām aktivitātēm, kā arī parunātu par grāmatām un lasīšanu.

Īpaši tas ir aktuāli Adventes laikā, kad cilvēki pavada daudz laika pārdomās par dzīvi un tās vērtībām. Izjust īsto lasītprieku var katrs, izlasot labu grāmatu, kas dziļi aizkustina sirdi un paliek atmiņā. Pasākuma dalībnieki runāja par grāmatu nozīmi cilvēku dzīvē un dalījās savās pārdomās par mīļākajām grāmatām. Klātesošie tika iepazīstināti ar izstādi “Grāmatu TOP 2016”, kurā tika iekļautas gan latviešu, gan ārzemju autoru lasītākās grāmatas. Viņi varēja arī apskatīt jauno grāmatu izstādi “Ziemas grāmatu dārzs”, novērtēt mūsdienu autoru darbus, kā arī izvēlēties lasīšanai iepatikušās grāmatas. Savukārt visaktīvākie bibliotēkas lietotāji, kā arī lasošākās ģimenes tika godināti un apbalvoti dažādās nominācijās. Pasākuma noslēgumā skanēja fragments no Antuāna de Sent-Ekziperī grāmatas “Mazais princis”,  ko dalībnieki uztvēra ļoti emocionāli. Turklāt gaišu pirmssvētku noskaņu veidoja arī dzīvā mūzika.

Piekrastes bibliotēka pateicas lasītājiem par sadarbību un sirsnīgi sveic Ziemassvētkos un Jaunajā gadā. Lai nezūd lasītprieks!

Informāciju sagatavoja:
Latgales Centrālās bibliotēkas filiāles
Piekrastes bibliotēkas vadītāja
Anna Oleiņikova
tālr.: 65430311
e-pasts: anna.oleinikova@lcb.lv