⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Fotoizstāde “Latgales un Daugavpils laiks”

Fotoizstāde “Latgales un Daugavpils laiks”
26.05.2016

Ieskandinot Daugavpils pilsētas svētkus, 3. jūnijā plkst. 14.00 Latgales Centrālās bibliotēkas (LCB) abonementā tiks atklāta fotoizstāde “Latgales un Daugavpils laiks”. Izstādes autori ir reģionālā laikraksta “Latgales laiks” korespondenti un fotogrāfi Sergejs Kuzņecovs, Inese Minova un Jeļena Ivancova. Izstāde būs apskatāma bibliotēkas lasītavā un abonementā līdz 4. jūlijam.

Jau daudzus gadus Sergejs Kuzņecovs, Inese Minova un Jeļena Ivancova atrodas Daugavpils un Latgales aktuālāko notikumu epicentrā, ar fotokameras palīdzību fiksējot reģionā kūsājošās dzīves zīmīgākos mirkļus. Ar viņu fotogrāfiju starpniecību laikraksta “Latgales Laiks” lasītāji uzzina par būtiskāko pilsētas un novada nerimstošajā notikumu virpulī. Tādējādi gadu gaitā žurnālistu arhīvos ir sakrājies tūkstošiem fotoattēlu par visdažādākajām tēmām.

Gatavojot izstādi “Latgales un Daugavpils laiks”, no autoru plašā arhīva tika atlasīti spilgtākie, neparastākie un amizantākie attēli, kas tapuši dažu pēdējo gadu laikā. Svinot kārtējo pilsētas jubileju, izstādes autori aicina daugavpiliešus un pilsētas viesus atrast brīdi laika, lai apstātos saspringtajā dzīves skrējienā un citām acīm uzlūkotu šķietami ierastus pilsētvides objektus, atcerētos spilgtākos aizvadīto gadu notikumus un vēlreiz pārliecinātos, ka Latgale un tās lielākā pilsēta Daugavpils ir brīnumaina vieta, kur tiek īstenotas lieliskas idejas un projekti un dzīvo radoši, varoši un interesanti cilvēki.

Informāciju sagatavoja
LCB galvenā bibliotekāre
Inga Gedžūne
Tālr.: 65476345
e-pasts: inga.gedzune@lcb.lv