⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Esi brīvs un laimīgs Eiropas pilsonis! Atkarībām- NĒ! noslēguma pasākums

06.12.2010

2010.gada 7.decembrī plkst.13.30 Latgales Centrālajā bibliotēkā notiks Daugavpils ESIP rīkotā konkursa „Esi brīvs un laimīgs Eiropas pilsonis! Atkarībām- NĒ!” noslēguma pasākums, kuru atbalsta LR Ārlietu ministrija.
Konkurss tika izsludināts 2010.gada 29.oktobrī un noslēdzās 30.novembrī. Konkursam tika iesūtīti 33 darbi, kurus komisija izvērtēja un noslēguma pasākumā labāko zīmējumu autori saņems dāvanu kartes un grāmatas. Visi zīmējumi tiks izvietoti izstādē, lai tos var apskatīt bibliotēkas apmeklētāji un citi interesenti. Visaktīvāk konkursā piedalījās Daugavpils Krievu liceja, J.Pilsudska Valsts Poļu ģimnāzijas, 12.vidusskolas un Tabores pamatskolas audzēkņi. Bērni zīmējumos atspoguļoja savu iekšējās pasaulītes sāpi un pauda ilgas pēc skaistas un laimīgas dzīves gaišā un saulainā pasaulē. Daudzi zīmēja Eiropu, kādu viņi to iztēlojas. Zīmējumi izpildīti dažādās tehnikās un rada ļoti neatkārtojamas izjūtas, jo katrs taču grib būt laimīgs, bet vai tas vienmēr ir iespējams…
Konkursa noslēguma pasākumā: „Atkarībām-NĒ!” ar interesantu priekšlasījumu uzstāsies ārste- narkoloģe Aleksandra Mihailova, kura pastāstīs par dažādiem atkarību veidiem un kā izsargāties no dažādām kļūmīgām situācijām savā dzīvē. Pasākuma dalībniekiem būs iespējas saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem un piedalīties debatēs.
Aicināti piedalīties visi interesenti!

Informāciju sagatavoja:
LCB ESIP vadītāja
Dz.Stupāne
Tālr. 65476341, 26325472
e-pasts: dzidra.stupane@lcb.lv