⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Dziedātāja Brigita Madelāne aicina ieskatīties sievietes pasaulē

Dziedātāja Brigita Madelāne aicina ieskatīties sievietes pasaulē
03.03.2016

2016. gada 10. martā plkst. 15.00 Latgales Centrālās bibliotēkas (LCB) Pasākumu telpā notiks Starptautiskajai sieviešu dienai veltīts muzikāls pasākums ar dziedātāju Brigitu Madelāni “Sievietes pasaulē ieskatoties”.

Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja tikties ar radošu un dzirkstošu personību – dziedātāju Brigitu Madelāni, kura dalīsies savā dzīves pieredzē un pastāstīs, kā talantīgai sievietei apvienot ģimenes dzīvi un muzikālo karjeru. Brigitas skanīgās un sirsnīgās dziesmas ģitāras pavadījumā radīs jauku gaisotni un pavasarīgu noskaņojumu.

Brigita Madelāne ir dzimusi un augusi Daugavpilī, absolvējusi Daugavpils 1. vidusskolu. Studējusi mākslu Daugavpils dizaina un mākslas vidusskolā “Saules skola”, Daugavpils Universitātē ieguvusi bakalaura grādu pasaules kultūras vēsturē un maģistra grādu sabiedrības vadības zinātnēs. Brigita muzicē jau kopš skolas laikiem, savas melodijas un dziesmas izpilda jau vairāk nekā 15 gadus. Ir piedalījusies dažādos Latgales un Ventspils dziesminieku saietos, Latgales mūzikas festivālā “Muzykys skrituļs”, kā arī dažādās Latvijas pilsētās rīkotos dziedošo ģimeņu saietos. Brigita Madelāne ir vadījusi vairākus bērnu vokālos ansambļus; pašlaik vada Kalkūnes pagasta sieviešu vokālo ansambli "Pērles”. Pašas mūziķes sacerētās un izpildītās dziesmas līdz šim ir ierakstītas un izdotas albumā “Tavā vējā” (2006, izdevniecība "Gailītis‑G”), bet drīzumā klajā nāks pavisam jauns dziesmu albums. Brigitas Madelānes dziesmas regulāri tiek atskaņotas “Latvijas Radio 2” un Latvijas Televīzijas “Šlāgerkanālā”.

Interesenti un mūzikas cienītāji būs laipni gaidīti LCB Pasākumu telpā, 3. stāvā.

Informāciju sagatavoja
LCB galvenā bibliotekāre
Inese Vaivare
tālr.: 65426422
e-pasts: inese.vaivare@lcb.lv