⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Daugavpils autoru fotoizstāde Latgales Centrālajā bibliotēkā

19.04.2010

23.aprīlī plkst.13:00 Latgales Centrālajā bibliotēkā tiks atvērta fotožurnālista Jurija Dunaiska un TV operatora Andreja Vašķeviča fotoizstāde: „Pilsēta. Cilvēks. Notikums.”
Izstādē apskatāmi apmēram 50 darbi, kuros fiksēti neaizmirstami fotomirkļi Daugavpils ikdienā un svētkos. Cilvēki un daba, emocijas un dzīves straujais ritms…
  J.Dunaiskis ar fotomākslu nodarbojas jau no 1982.gada un viņa kolekcijā ir jau vairāk nekā 10 tūkstoši iemūžinātu fotomirkļu par Daugavpili, Latgales reģionu un visām tām vietām un notikumiem, kuros viņam ir bijusi izdevība klātbūt.
Šī ir jau ceturtā fotoizstāde, kurā fotožurnālists nodod savus darbus publikas vērtējumam. Vairākkārt piedalījies vietējos un valsts fotokonkursos un saņēmis atzinību un diplomus. Darbi publicēti gandrīz visos Daugavpils preses izdevumos: „Сейчас”, „Динабург”, „Красное знамя” u.c., un žurnālos: „Фотография” u.c.
  A.Vašķeviču mēs pazīstam vairāk kā TV operatoru, šajā izstādē viņš pirmoreiz parāda savu dzīves skatījumu caur fotogrāfiju, kurš ir gana krāsains, atraktīvs un perspektīvs. Ar fotomākslu viņš nopietni nodarbojas jau trīs gadus un viņa kolekcijā šobrīd ir ap tūkstoš darbu.


Lai vērtētu abu fotomākslinieku veikumu, noteikti jāatnāk un pašiem tā jāredz.
Izstāde bibliotēkā būs apskatāma līdz 28.maijam.

Informāciju sagatavoja:
LCB direktores vietniece
Dz.Stupāne
Tālr. 65476341
e-pasts: dzidra.stupane@lcb.lv