⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Daugavpilī būs skatāms iestudējums par Čaku

Daugavpilī būs skatāms iestudējums par Čaku
31.08.2021

Dzejas dienu ietvaros Daugavpilī šī gada 10. septembrī plkst. 18.00 Vienības nama kafejnīcā (Rīgas ielā 22a) būs skatāms Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra iestudējums Čaks. Rīga. Sieviete”.

Šis projekts – muzikāli poētiskā izrāde, kas tapusi atzīmējot Aleksandra Čaka 120 gadu jubileju, ir veidota kā radoša atklāsme, apspēlējot Čaka mīlestību pret Rīgu. Par iestudējuma skatuvi izrādes veidotāji izvēlējušies kafejnīcu, tādējādi ļaujot iepazīt Čaku ne tikai ar dzejas, bet arī viņam raksturīgās bohēmiskās pilsētas gaisotnes palīdzību. Kā norāda izrādes veidotāji: “Balstoties uz dzejnieka vēstulēm, daiļradi, faktiem un minējumiem mēs piedāvājam savu versiju atbildēm uz šiem jautājumiem: Kāds dzejnieks bija ārpus saviem dzejoļiem? Ko mīlēja un vai maz mīlēja? Vai tā ir taisnība, ka viņam paticis gatavot?

Izrādes “Čaks. Rīga. Sieviete režisors ir Sergejs Golomazovs. Izrādē piedalīsies aktieri Vitālijs Jakovļevs un Jeļena Sigova.
Biļetes: Vienības nama kasē darba dienās plkst. 16.30 – 18.30, cena 3,00 euro

Informējam, ka pasākums var tikt fotografēts un filmēts Kultūras pārvaldes publicitātes un vēsturiskām vajadzībām.

Pasākumu varēs apmeklēt tikai vakcinētas vai Covid-19 pārslimojušas personas ar derīgu digitālo sertifikātu. Uz pasākumu jānāk ar izprintētu vai savā telefonā lejupielādētu QR kodu un personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte).

Papildus informācija:
Vita Viļevko
Daugavpils pilsētas domes
Kultūras pārvalde
20613225
www.kultura.daugavpils.lv