⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Ceļojošā izstāde Latgales Centrālajā bibliotēkā

Ceļojošā izstāde Latgales Centrālajā bibliotēkā
30.08.2013

Latgales Centrālās bibliotēkas abonementā no 2.septembra būs apskatāma Rīgas Centrālās bibliotēkas ceļojošā fotoizstāde „Viena diena bibliotēkas dzīvē”. Izstādes darbu autors ir fotomākslinieks Valters Poļakovs. Fotogrāfijās redzami bibliotēkas vidē sastaptie un novērotie cilvēki – visa daudzveidīgā Rīgas sabiedrība.

Bibliotēkas projekta „Viena diena bibliotēkas dzīvē” ietvaros no 2010. līdz 2011. gadam ir tapusi gan ceļojošā fotoizstāde, gan arī fotoalbums, kas ir veltījums Rīgas Centrālās bibliotēkas 105 gadu pastāvēšanas jubilejai. Ceļojošās izstādes divdesmit piecas fotogrāfijas jeb fotoalbumā redzamo uzņēmumu izlase tapusi ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta finansiālo atbalstu. 

Veselu gadu fotomākslinieks Valters Poļakovsir pavadījis kopā ar Rīgas Centrālās bibliotēkas un filiālbibliotēku darbiniekiem, viesiem un lasītājiem gan ikdienā, gan svētku brīžos. Autors ir iemūžinājis bibliotēkas lietotājus, kuri nāk ne tikai pēc informācijas vai lietderīga padoma, bet arī lai tiktos ar draugiem un domubiedriem.

 Izstāde Latgales Centrālajā bibliotēkā būs apskatāma līdz 28. septembrim.

Būsiet laipni gaidīti! 

Informāciju sagatavoja:
LCB sabiedrisko attiecību speciāliste
Inese Vaivare
tālr.: 65476344
e-pasts: inese.vaivare@lcb.lv