⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Bibliotēkai – 80: aktīvāko lasītāju apbalvošana

20.10.2017

27. oktobrī plkst. 17.00 Latgales Centrālās bibliotēkas 80 gadu jubilejas svinību ietvaros notiks svinīgs pasākums “Bibliotēka pateicas…”, kura ietvaros bibliotēka suminās savus aktīvākos un uzticīgākos lasītājus dažādās nominācijās.

Savas 80 gadu jubilejas svinību reizē Latgales Centrālā bibliotēka (LCB) vēlas simboliski pateikties saviem uzticīgākajiem un uzcītīgākajiem lasītājiem, kas ilgstoši un aktīvi apmeklē bibliotēku un izmanto tās pakalpojumus. Lasītāju godināšanas pasākuma gaitā ar diplomiem un dāvaniņām tiks apbalvots ilggadīgākais lasītājs, vispusīgākais lasītājs, aktīvākais daiļliteratūras vai nozaru literatūras lasītājs, aktīvākais laikrakstu un žurnālu lasītājs, aktīvākais elektroniskā kataloga lietotājs, lasošākā ģimene utt. Tāpat tiks atzīmēti bibliotēkas lasītāji, kas aktīvi piedalās bibliotēkas pasākumos, kā arī rīko bibliotēkā radošo darbu izstādes.

Lasītāju godināšanas pasākums “Bibliotēka pateicas…” notiks 27. oktobrī plkst. 17.00 LCB pasākumu zālē (Rīgas ielā 22a, 3. stāvā).

Informāciju sagatavoja:
LCB sabiedrisko attiecību speciāliste
Inga Gedžūne
Tālr.: 654 76345
e-pasts: inga.gedzune@lcb.lv