⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Bibliotēkā notiks seminārs par Eiropas pieaugušo izglītības elektronisko platformu EPALE un tās piedāvātajām iespējām

Bibliotēkā notiks seminārs par Eiropas pieaugušo izglītības elektronisko platformu EPALE un tās piedāvātajām iespējām
04.09.2018

Latgales Centrālajā bibliotēkā, Rīgas ielā 22a, Daugavpilī trešdien, 12. septembrī, notiks seminārs pieaugušo izglītības nozares profesionāļiem un ar šo sfēru saistītiem pašvaldību un nevalstisko organizāciju pārstāvjiem.

Semināra dalībniekiem būs iespēja uzzināt par pieaugušo izglītības iespējām Eiropā un Latvijā, kā arī izmantot iespēju piedalīties tiešsaistes treniņā, apgūstot EPALE — Eiropas daudzvalodu virtuālās platformas pieaugušo izglītībai – lietošanu: piekļuvi resursiem, sadarbības partneru meklēšanu ar EPALE starpniecību, rakstu komentēšanu un izvietošanu, savu ierakstu veidošanu pasākumu kalendārā.

EPALE ir pieaugušo izglītībai veltīta informācijas platforma 24 Eiropas valstu valodās, arī latviski, ar integrētu tiešsaistes Google tulkotāja pakalpojumu. Interneta lapa apkopo informāciju, kas saistīta ar pieaugušo izglītību Eiropā, ietverot plašu resursu bibliotēku pedagogiem, publikācijas par pieaugušo izglītības aktualitātēm saistībā ar notiekošo Eiropas ekonomikā un politikā, kā arī viedokļu apmaiņas, sadarbības partneru meklējumu un komentāru sadaļu.

EPALE mājas lapu apmeklējiet šeit: https://ec.europa.eu/epale/lv.

Semināru rīko Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldiErasmus+ projekta “EPALE Nacionālais atbalsta dienests” ietvaros.

Pasākuma programma.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes
Izglītības atbalsta nodaļas
izglītības metodiķe pieaugušo izglītībā
Ilze Onzule
29252443