⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Bibliotēka izsludina fotokonkursu „Lasu pie kafijas tases”

Bibliotēka izsludina fotokonkursu „Lasu pie kafijas tases”
11.10.2016

Latgales Centrālās bibliotēka (LCB) aicina piedalīties fotokonkursā „Lasu pie kafijas tases”. Konkurss tiek rīkots sadarbībā ar kafijas un kafijas aparātu veikalu “Kafijas Draugs” un mājas tekstilpreču interneta veikalu “Fejas Nams”.

Konkurss tiek rīkots ar mērķi rosināt interesi par grāmatām un lasīšanu kā patīkamu brīvā laika pavadīšanas veidu. Konkurss norisināsies sociālo tīklu vietnē facebook, un tajā var piedalīties ikviens šī portāla lietotājs. Konkursa norises laiks – no 2016. gada 11. oktobra līdz 25. oktobrim.

11. oktobrī Latgales Centrālās bibliotēkas profilā sociālo tīklu vietnē facebook (https://www.facebook.com/lcb.lv/) tiek publicēts uzsaukums piedalīties konkursā – līdz 17. oktobrim iesūtīt uz e-pastu inga.gedzune@lcb.lv fotogrāfijas (autordarbus) par tēmu “Lasu pie kafijas tases”. Katrs dalībnieks drīkst piedalīties konkursā ar vienu autordarbu. Iesniedzot fotogrāfiju, jānorāda dalībnieka vārds, uzvārds un kontakttālrunis.

18. oktobrī Latgales Centrālās bibliotēkas profilā sociālo tīklu vietnē facebook (https://www.facebook.com/lcb.lv/) tiek publicēta galerija ar konkursam iesūtītajām fotogrāfijām ar aicinājumu portāla lietotājiem līdz 24. oktobrim balsot par, viņuprāt, veiksmīgāko konkursam iesūtīto darbu, attiecīgo fotogrāfiju atzīmējot ar “patīk”.

25. novembrī plkst. 9.00 tiek saskaitītas visas “patīk” atzīmes un Latgales Centrālās bibliotēkas profilā sociālo tīklu vietnē facebook (https://www.facebook.com/lcb.lv/) publicēts konkursa uzvarētājs, kurš saņem balvu – kafijas komplektu no veikala “Fejas Nams” un veikala “Kafijas Draugs”, kā arī grāmatu no Latgales Centrālās bibliotēkas. Balvu uzvarētājs varēs saņemt Latgales Centrālās bibliotēkas lasītavā (Rīgas ielā 22a, 2. stāvā), uzrādot personu apliecinošu dokumentu.

Aicinām visus interesentus piedalīties konkursā, kas ir lieliska iespēja apliecināt savu interesi par grāmatām un lasīšanu un demonstrēt savu radošumu. Sīkākas ziņas par konkursu nolikumā. Veiksmi visiem dalībniekiem!

 

 

 

Informāciju sagatavoja
LCB galvenā bibliotekāre
Inga Gedžūne
Tālr.: 65476345
e-pasts: inga.gedzune@lcb.lv