⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Bērnu bibliotēkas „Zīlīte” 2013.gada rekordi

Bērnu bibliotēkas „Zīlīte” 2013.gada rekordi
22.01.2014

Tuvojoties Ziemas Olimpiskajām spēlēm visa pasaule ir jaunu rekordu gaidās, bet Latgales Centrālās bibliotēkas filiālē Bērnu bibliotēkā „Zīlīte” 2013.gada rekordi ir jau uzstādīti un tiek apkopoti „Rekordu grāmatā”.

2014. gada 17. janvārī Bērnu bibliotēkā „Zīlīte” notika ikgadējais pasākums „Lasītāju rekordu grāmata – 2013”, kurā tika apkopoti gada lielākie sasniegumi un pasniegtas balvas iegūtajās nominācijās. Bibliotēka lepojas ar saviem čaklajiem lasītājiem.

Nominācijā „Čaklākais lasītājs” tika apbalvoti: Agnese Ščaja – Zubrova, Darja Besecka, Ernests Petrovs, Jūlija Terentjeva, Sandra Sargūne, Gaidars Mamedovs.

„Jaunākais lasītājs” Deniss Kosihs ir tikai 2.5 gadus vecs, taču bibliotēkā kopā ar māmiņu viņš jūtas kā mājās, zina kādas grāmatas vēlas izlasīt, aplūkot, izpētīt.

Nominēti „Aktīvākais datorlietotājs”Oskars Moisejs un Deniss Olksna, nominācijā ”Visneatlaidīgākais informācijas meklētājs” tika apbalvota Anastasija Kurčenko.   

2013. gadā nominācijā „Visapmeklētākais pasākums” balvu ieguva bibliotekārā stunda „E – grāmatu pasaulē”, bet aktīvākie pasākumu apmeklētāji bija Daugavpils Centra vidusskola un Daugavpils 12. pirmsskolas izglītības iestāde, kuri saņēma balvu, kā „Visaktīvākā izglītības iestāde”.

Visveiksmīgākais konkurss bija „Mana pasaka Latvijai”, kurā piedalījās pirmsskolu un sākumskolu bērni, īpaši pārsteidza pirmsskolēnu aktīvā dalība šajā konkursā. Par veiksmīgu piedalīšanos radošo darbu konkursā „Mana pasaka Latvijai” tika apbalvoti Maigurs Utināns, Martins Aleksejevs, Rodions Krupskis, Sanita Laurena, Sofija Soņina, Ostins Jacenko. Tika apbalvotas arī Daugavpils 3. vidusskola, Daugavpils Saskaņas pamatskola un Daugavpils 24. pirmsskolas izglītības iestāde.

Bibliotēkas sestdienu klubiņa „Brīvdienas bez garlaicības” darbība un panākumi 2013. gadā bija iespējami pateicoties ģimenēm, kuras aktīvi piedalījās ne tikai nodarbībās, bet arī iesaistīja citas ģimenes bibliotēkas pasākumos. Par „Aktīvākajām ģimenēm” tika nominētas un apbalvotas Dragūnu ģimene, Čepuļonoku ģimene, Zagņetovu ģimene. Savukārt nominācijā „Lasītprieka veicinātājs” balvu saņēma Daugavpils 32. pirmsskolas izglītības iestādes skolotāja Valentīna Kirilova, par bibliotēkas pasākumu apmeklēšanu ne tikai ar saviem audzēkņiem, bet arī ar bērnu vecākiem, vecvecākiem, brāļiem un māsām.

Sirsnīgu pateicību izsakām arī Daugavpils Mūzikas vidusskolas audzēkņiem un pedagogiem par muzikālajiem priekšnesumiem, kuri priecēja pasākuma apmeklētājus.

Nav jādodas uz Olimpiskajām spēlēm, lai kļūtu par kāda rekorda ieguvēju, nav jāraksta pieteikums un jāpiesakās Ginesa rekordu grāmatai, ir tikai jāatnāk uz Bērnu bibliotēku „Zīlīte”, jākļūst par tās lietotāju un katram no Jums ir iespēja iekļūt Lasītāju rekordu grāmatā. Ceram uz Jūsu aktivitāti un lasītprieku arī Jaunajā 2014. gadā!        

Informāciju sagatavoja:
Latgales Centrālās bibliotēkas filiāles
Bērnu bibliotēkas „Zīlīte” vadītāja Anna Pakere
Tel.:65421750
e-pasts: anna.pakere@lcb.lv