⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Bērnu bibliotēka „Zīlīte” piedalīsies starptautiskajā labdarības akcijā – festivālā „Laimīgā ģimene”

Bērnu bibliotēka „Zīlīte” piedalīsies starptautiskajā labdarības akcijā – festivālā „Laimīgā ģimene”
27.07.2012

   2012. gada 26. augustā plkst 12:00 Daugavpils pilsētas Centrālajā parkā norisināsies tradicionālais starptautiskais labdarības festivāls „Laimīgā ģimene”. Akciju organizē Daugavpils pilsētas domes Sociālo lietu pārvalde. Šogad pasākums būs veltīts labsirdībai un paaudžu solidaritātei.
   Katru gadu Latgales Centrālas bibliotēkas filiāle – Bērnu bibliotēka „Zīlīte” piedalās labdarības akcijā „Laimīgā ģimene”. Šogad pasākuma dalībniekus – bērnus un vecākus – gaidīs bibliotēkas saimniece Zīlīte – Zinīte, kas iepazīstinās bērnus ar skaistākajām un interesantākajām bibliotēkas grāmatām un akcijas dalībniekiem dalīs krāsainus uzaicinājumus bibliotēkas apmeklēšanai.
 

   Notiks virkne interesantu mini konkursu: „Atmini literāro varoni pēc apraksta!”, „Mini, mini mīkliņu!”, „Sajukušās pasakas”. Bērni klausīsies sacerētus tekstu fragmentus, kuros darbosies vairāku pasaku varoņi, un minēs, kādas pasakās tās ir. Konkursā „Lasītājs – detektīvs” tiks meklēti trīs dažādu pasaku pazudušie varoņi, kurus dalībniekiem būs jāatpazīst pēc ilustrācijām. Ikviens varēs iegūt labākā pasaku zinātāja titulu!
   Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja piedalīties arī atraktīvā spēlē  „Ceļosim grāmatu namiņā” un „Grāmatas vēstules” noslēpumu atklāšanā. Interesenti tiek aicināti piedalīties arī ciparu un burtu makšķerēšanas atrakcijā „Pasaku ezerā” un darboties arī radošajā darbnīca, kurā bērni un vecāki kopā ar Zīlīti – Zinīti no papīra darinās krāšņus rokdarbus.

  Aicinām visus mazos daugavpiliešus un akcijas „Laimīga ģimene” viesus un atbalstītājus paciemoties arī pie mums un jauki pavadīt laiku!
 

Informāciju sagatavoja:
LCB galvenā bibliotekāre
Inese Vaivare
tālr.: 65476344
e-pasts: inese.vaivare@lcb.lv  

 

Informāciju sagatavoja:
LCB galvenā bibliotekāre
Inese Vaivare
tālr.: 65476344
e-pasts: inese.vaivare@lcb.lv