⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Bērnu bibliotēkā „Zīlīte” jaunums – spēļu konsole bērniem!

08.08.2013

Lai popularizētu jaunās inovatīvās tehnoloģijas un paplašinātu bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanas iespējas, Latgales Centrālās bibliotēkas filiālē Bērnu bibliotēkā „Zīlīte” virtuālo spēļu cienītājiem un interesentiem vecumā no 5 līdz 16 gadiem ir iespējaizmēģināt jaunākās Xbox 360 spēļu konsoles iespējas, kurā bērniem un pusaudžiem ir pieejamas gan attīstošas, gan arī izklaidējošas spēles brīvajiem laika brīžiem.

Spēļu konsole virtuālo spēļu lietotājiem pavērs iespēju doties dažādos piedzīvojumos, ceļot pa Disneja pasauli, risināt prāta uzdevumus, piedalīties autosacīkšu rallijos un dažādos citos sporta spēļu turnīros. Mazos konsoles spēļu lietotājus izklaidēs populāri animāciju filmu varoņi: asprātīgā Mikipele (Mickey Mouse), jautrais Donalds Daks, atjautīgais Vūdijs (Woody), enerģiskās sacīkšu mašīnas Vāģi un daudzi citi aizraujoši un interesanti animāciju filmu tēli. Lielākie virtuālo spēļu cienītāji dosies ceļojumos un attīstīs savas orientēšanās spējas kopā ar animācijas filmas „Ledus laikmets” varoņiem, piedalīsies futbola, boulinga, vieglatlētikas, pludmales volejbola vai galda tenisa sacensībās.

Aizraujošas emocijas ikvienā spēlētājā raisīs konsoles iespējas spēlēt tikai ar žestu, ķermeņa kustību un balss palīdzību. Konsolē ir pieejamas šādas spēles: Disneyland Adventures, Rush A Disney Pixar, Ice Age 4 Continental Drift, Colin McRae Dirt, Toy Story Mania, Kinect Adventures un Kinect Sports Season 1. Bērnu bibliotēkas lietotāji varēs novērtēt ne tikai ierīces priekšrocības spēlēt virtuālo spēli vairākiem spēlētājiem vienlaikus, bet arī iebūvētās videokameras un balss atpazīšanas sensoru funkcijas un iespējas.

Nāciet un izmantojiet jauno pakalpojumu Bērnu bibliotēkā „Zīlīte”, Mihoelsa ielā 58!

Konsoles spēļu apraksts

Spēļu konsole ir iegādāta projekta “Lasīšanas veicināšanas idejas caur jaunajām informācijas tehnoloģijām un kreatīvām aktivitātēm (Zarasi – Daugavpils)” ietvaros.Projektu finansē Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības programma 2007.-2013.gadam. Projektu līdzfinansē Daugavpils pilsētas dome.

LCB vadītājas vietniece,
projekta koordinatore
Dzidra Stupāne
Tālr.65476341, stupane@lcb.lv