⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Bērnu bibliotēkā klubiņš mazajiem lietotājiem

Bērnu bibliotēkā klubiņš mazajiem lietotājiem
14.10.2013

Kopš 2002. gada, ik sestdienu, Latgales Centrālās bibliotēkas filiālē Bērnu bibliotēkā „Zīlīte” darbojas klubiņš pašiem mazākajiem bibliotēkas lietotājiem „Brīvdienas bez garlaicības”.

Klubiņa darbības mērķis visu šo gadu garumā ir nemainīgs – ievērojot bērna vecumposma attīstības īpatnības, gūstot pozitīvas emocijas no bibliotēkas apmeklējuma, rosināt bērniem interesi par grāmatām, veicināt lasītprieku, kā arī rast atbildes uz būtiskiem jautājumiem šajā vecumā.

Pilnveidojot bibliotekāro apkalpošanas darbu un īstenojot uz ģimeni orientētas bibliotēkas koncepciju, bibliotēka veido radošu vidi bērniem un vecākiem.  

Klubiņa „Brīvdienas bez garlaicības” pirmie apmeklētāji nu jau ir izauguši un uz nodarbībām pavada savus jaunākos brāļus un māsas. Šogad jaunākajam klubiņa biedram ir tikai divi gadiņi, viņš pasākumus bibliotēkā apmeklē kopā ar vecākiem. Nodarbībās ir aicināti piedalīties pirmsskolas vecuma bērni. Apmeklētājiem ir iespēja darboties gan patstāvīgi, gan pieaugušo pavadībā. Taču nemainīga ir tradīcija – sestdiena bibliotēkā sākas ar kopīgu lasīšanu, diskusiju par izlasīto un mazo bibliotēkas apmeklētāju dažādās rokdarbu tehnikās darinātu un „iedzīvinātu” literāro tēlu. Katra sestdiena ir jaunu atklājumu diena klubiņa biedriem!

Nāciet uz Latgales Centrālās bibliotēkas filiāli Bērnu bibliotēku „Zīlīte” Mihoelsa ielā 58, Daugavpils, tālr. 65421750 un kļūstiet par klubiņa „Brīvdienas bez garlaicības” biedru! Lasiet stāstus un pasakas, uzziniet dažādu svētku un svinamo dienu tradīcijas, esiet aktīvi un radoši!

Uz tikšanos bibliotēkā!

Informāciju sagatavoja:
Latgales Centrālās bibliotēkas filiāles
Bērnu bibliotēkas „Zīlīte” vadītāja Anna Pakere
Tel.:65421750
e-pasts: anna.pakere@lcb.lv