⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Aizvadīts ikgadējais konkurss vidusskolēniem “American Day”

Aizvadīts ikgadējais konkurss vidusskolēniem “American Day”
15.11.2016

2016. gada 10. novembrī Daugavpils Centra vidusskolā notika ikgadējais konkurss vidusskolēniem “American Day”. Konkursa organizētāju pulkam šogad piebiedrojās vēl viens partneris, tādējādi izveidojot komandu no četrām organizācijām: LCB ASV Informācijas centra, Daugavpils Centra vidusskolas, Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes un biedrības Lingva-D. Audzis ir arī dalībnieku pulks. Pirmo reizi konkursa vēsturē pasākumā piedalījās vienpadsmit komandas, katrai pārstāvot savu izglītības iestādi.

Šīgada konkursa tēma “Sasniegumi” konkursa uzdevumos tika interpretēta dažādi, taču galvenā uzmanība tika veltīta augstākajam politiskajam sasniegumam – prezidentūrai. Starp jau tradicionāliem uzdevumiem bija arī tādi, kuros dalībniekiem vajadzēja parādīt, cik daudz viņi zina par Amerikas prezidentiem un vai viņi paši ir gatavi kandidēt.

Šoreiz kompetentajai žūrijai neizdevās noteikt viennozīmīgu uzvarētāju, un konkurss noslēdzās ar šādiem rezultātiem:

1. vieta – Daugavpils 9. vidusskolas un Daugavpils 13. vidusskolas komandām;

2. vieta – Daugavpils Valsts ģimnāzijas komandai;

3. vieta – Daugavpils 10. vidusskolas komandai.

Komandas saņēma gardas balvas no Daugavpils pilsētas Izglītības Pārvaldes un biedrības Lingva-D, savukārt ASV Informācijas centrs papildināja uzvarētāju mājas bibliotēkas ar grāmatām.

Izsakām pateicību Daugavpils Centra vidusskolas angļu valodas skolotājām Nataļjai Kaļiņinai, Aleksandrai Truskovskai, Marinai Koževņikovai un Natālijai Hozjainovai un skolas brīvprātīgajiem par nozīmīgu ieguldījumu konkursa organizācijā. Paldies mūsu partneriem – Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldei angļu valodas metodistes Ilonas Ustinovas personā un biedrībai LINGVA-D. Tiekamies nākamgad!

Informāciju sagatavoja:
LCB ASV Informācijas centra koordinatore
Natālija Oševerova
Tālr.: 654 22483
e-pasts: natalija.oseverova@lcb.lv