⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Aicinām dzejniekus piedalīties ikgadējā krājuma “Dzejas dienas” veidošanā!

26.02.2018

Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvalde aicina Daugavpils pilsētas un novada dzejniekus piedalīties ikgadējā dzejas krājuma "Dzejas dienas 2018" veidošanā, iesniedzot savus līdz šim nepublicētos darbus.

Iespēja iesniegt savu dzeju gan latviešu, gan citās valodās tiek dota autoriem, kas dzīvo Daugavpilī un Daugavpils novadā. Dzeju, ne vairāk kā desmit tekstus, kuri agrāk nav publicēti, ir jānosūta uz Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvaldes e-pasta adresi: vita.vilevko@daugavpils.lv. Faila nosaukumu lūgums rakstīt norādot autora vārdu un uzvārdu (piemēram: vards_uzvards).

Nosūtamajā failā nepieciešams norādīt vārdu, uzvārdu, vecumu, autora nodarbošanos un kontaktus. Dzeju un ziņas par sevi jāiesūta vienā failā (!). Faila formāts Microsoft Word. Darbus ir jāiesniedz līdz 2018.gada 1.jūnijam.

Krājuma redkolēģijai ir tiesības veikt atlasi un nepieciešamības gadījumā rediģēt iesūtītos tekstus.

Ik gadu septembrī, svinot Raiņa dzimšanas dienu, tiek izdots jaunais Dzejas krājums „Dzejas dienas”. Tā kā šis ir Latvijas simtgades gads, krājuma veidotāji īpaši priecāsies par dzeju, kas tapusi par godu mūsu valstij. Šogad krājums „Dzejas dienas” tiks izdots 28.reizi.


Papildus informācija:
Vita Viļevko
Daugavpils pilsētas domes
Kultūras pārvalde
t.: 20613225