⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

13. februārī startē letonikas spēle “Valodas vingrotava”

13. februārī startē letonikas spēle “Valodas vingrotava”
10.02.2017

Letonika ir izstrādājusi spēli “Valodas vingrotava” 5.-9. klašu skolēniem, kas ļaus paspēlēties ar latviešu valodu, pārbaudīt un uztrenēt savas zināšanas latviešu valodā un literatūrā. Spēle noritēs 3 kārtās. 1. kārta 13.–28. februāris, 2. kārta 13.–31. marts, 3. kārta 13.–30. aprīlis. Katras kārtas atklāšana – plkst. 15.00.

Lai piedalītos spēlē, 13. februārī būs nepieciešams autorizēties portālā Letonika, norādot savu vārdu, skolu un klasi, kā arī skolēnu skaitu klasē.  Katrā kārtā tiks publicēti interaktīvi jautājumi, kuri būs saistīti ar latviešu valodu, izmantojot literatūras piemērus. Līdz katras kārtas norādītajam termiņam katrs no spēlētājiem varēs izmēģināt savus spēkus spēlē, vienas dienas laikā 3 reizes uzlabojot savu rezultātu. Un tā katru dienu! Jautājumi mainīsies!

Katras kārtas 3 labākie spēlētāji saņems biļeti 2 personām kinoteātra Multikino apmeklējumam, savukārt spēles uzvarētāju gaida Tildes Biroja gada abonements un studijas “Jump in” apmeklējuma dāvanu karte 5 personām. Paredzēts apbalvot arī sparīgāko klasi, kurai dāvinās īstu enerģijas lādiņu – lielu kasti ar Karl Fazer Travel šokolādi. Tikmēr atlētiskākā skola iegūs zinību resursa letonika.lv, žurnālu Ilustrētā Junioriem un Ilustrētā Pasaules Vēsture gada abonementus.

Spēli atbalsta un balvu fondu nodrošina: Fazer Latvija, kinoteātris Multikino​, Studija ''Jump In''Tildes Birojs, Rīgas Imantas vidusskola, izdevumi Ilustrētā Junioriem un Ilustrētā Pasaules Vēsture​.

Informāciju sagatavoja:
SIA Tilde Klientu attiecību vadītāja Baiba Altena
Tālr.: 66950619, 67605001
E-pasts: baiba.altena@tilde.lv
www.letonika.lv