Kontakti - Latgales Centrālā bibliotēka
 
Uz galveno Lapas karte Kontakti RSS   l Latviski l По-русски
 
 
Jaunumu arhīvs
Darba laiks
Kontakti
Jaunās grāmatas
Lietotāju apmācība
Bibliotekārās stundas
Jautā bibliotēkai
Iepirkumi
2019 2018 2017 Īpašumi
Bibliotekāriem



Tuvākie notikumi


Jautājums lietotājiem
Kuru bibliotēkas PAKALPOJUMU jūs izmantojat VISBIEŽĀK?

    LCB » Kontakti

 

Adrese:
Latgales Centrālā bibliotēka
Rīgas iela 22A
Daugavpils, LV5401
Latvija

 
Uzziņu tālrunis: (+371) 65426422
E-pasts: info@lcb.lv

Fakss: (+371) 65476341

ADMINISTRĀCIJA
Bibliotēkas vadītāja:
Jeļena Šapkova e-pasts: jelena.sapkova@lcb.lv tel. (+371) 65426613
Vadītājas vietniece:
Anna Pakere e-pasts: anna.pakere@lcb.lv tel. / fakss (+371) 65476341
 
GRĀMATVEDĪBA
Galvenā grāmatvede:
Alla Madaņecka e-pasts: alla.madanecka@lcb.lv tel. (+371) 65476340
 
SABIEDRISKĀS ATTIECĪBAS
Sabiedrisko attiecību vadītāja:
Inga Gedžūne e-pasts: inga.gedzune@lcb.lv tel. (+371) 65476345
Sabiedrisko attiecību speciāliste:
Jana Konopecka e-pasts: jana.konopecka@lcb.lv tel. (+371) 65476345
 
LIETOTĀJU APKALPOŠANAS NODAĻA
Nodaļas vadītāja:
Inese Vaivare e-pasts: inese.vaivare@lcb.lv tel. (+371) 65426422
Grāmatu rezervēšana
un lietošanas termiņa pagarināšana
tel. (+371) 65426065
 
KOMPLEKTĒŠANAS UN APSTRĀDES NODAĻA
Nodaļas vadītāja:
Tatjana Hodokova e-pasts: tatjana.hodokova@lcb.lv tel. (+371) 65476342
 
AUTOMATIZĀCIJAS NODAĻA
Nodaļas vadītājs:
Aleksejs Sidorovs e-pasts: aleksejs.sidorovs@lcb.lv tel. (+371) 65476343
 
AMERIKAS SAVIENOTO VALSTU INFORMĀCIJAS CENTRS
Nodaļas vadītāja:
Natālija Oševerova e-pasts: natalija.oseverova@lcb.lv tel. (+371) 65422483
 
DEPOZITĀRIJS
Sektora vadītāja:
Nadežda Solovjova e-pasts: nadezda.solovjova@lcb.lv tel. (+371) 65476344
 
STARPBIBLOTĒKU ABONEMENTS
Galvenā bibliotekāre:
Zinaida Romanova e-pasts: zinaida.romanova@lcb.lv tel. (+371) 65426422
 
EIROPAS SAVIENĪBAS INFORMĀCIJAS PUNKTS
ESIP koordinatore:
Inese Vaivare e-pasts: inese.vaivare@lcb.lv tel. (+371) 65426422
 

 

@ Latgales Centrālā bibliotēka, 2019