Uz galveno Lapas karte Kontakti RSS   l Latviski l По-русски
   
 
 
Vēsture
Vēstures galerija
Darba laiks
Kontakti
Kā mūs atrast
Struktūra
Bibliotēkas krājums
Uzdāvini grāmatu bibliotēkai!

Notikumu kalendārs
« 2014 septembris »
P
O
T
C
P
S
Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Notikumu kalendārs

Aktuālais jautājums
Kuras no Latgales Centrālās bibliotēkas veidotajām datubāzēm Jūs izmantojat?
    LCB » Par mums » Kontakti


Adrese:
Latgales Centrālā bibliotēka
Rīgas iela 22A
Daugavpils, LV5401
Latvija

 
Uzziņu tālrunis: (+371) 65426422
E-pasts: info@lcb.lv

Fakss: (+371) 65476341

ADMINISTRĀCIJA
Bibliotēkas vadītāja:
Jeļena Šapkova e-pasts: jelena.sapkova@lcb.lv tel. (+371) 65426613
Vadītājas vietniece:
Dzidra Stupāne e-pasts: dzidra.stupane@lcb.lv tel. / fakss (+371) 65476341
 
GRĀMATVEDĪBA
Galvenā grāmatvede:
Alla Madanecka e-pasts: alla.madanecka@lcb.lv tel. (+371) 65476340
 
INFORMĀCIJAS NODAĻA
Nodaļas vadītāja:
Anita Dejuna e-pasts: anita.dejuna@lcb.lv tel. (+371) 65426422
 
ABONEMENTS
Nodaļas vadītāja:
Zinaida Antonova e-pasts: zinaida.antonova@lcb.lv tel. (+371) 65426065
 
LASĪTAVA, SBA
Nodaļas vadītāja:
Anna Butāne e-pasts: anna.butane@lcb.lv tel. (+371) 65426422
SBA, E-paraksts:
Zinaida Romanova e-pasts: zinaida.romanova@lcb.lv tel. (+371) 65426422
 
PERIODIKAS LASĪTAVA, DEPOZITĀRIJS
Nodaļas vadītāja:
Skaidrīte Daukšte e-pasts: skaidrite.daukste@lcb.lv tel. (+371) 65476345
 
AMERIKAS SAVIENOTO VALSTU INFORMĀCIJAS CENTRS
Nodaļas vadītāja:
Natālija Oševerova e-pasts: natalija.oseverova@lcb.lv tel. (+371) 65422483
 
EIROPAS SAVIENĪBAS INFORMĀCIJAS PUNKTS
ESIP koordinatore:
Dzidra Stupāne e-pasts: esip@lcb.lv tel. (+371) 65476341
 
KOMPLEKTĒŠANAS UN APSTRĀDES NODAĻA
Nodaļas vadītāja:
Zenona Tihomirova e-pasts: zenona.tihomirova@lcb.lv tel. (+371) 65476342
 
AUTOMATIZĀCIJAS NODAĻA
Nodaļas vadītājs:
Aleksejs Sidorovs e-pasts: aleksejs.sidorovs@lcb.lv tel. (+371) 65476343

 



Vārds:

 *

Telefons:

E-mail:

 *

Website:

Ziņa mums:


* - Obligāti lauki

© Latgales Centrālā bibliotēka, 2014