⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Bērnu grāmatas “Mur un Miau/Мур и Мяу” atvēršanas svētki

Bērnu grāmatas “Mur un Miau/Мур и Мяу” atvēršanas svētki
20.05.2015

Otrdien, 26. maijā plkst. 11.00 Bērnu bibliotēkā “Zīlīte” notiks Daugavpils dzejnieku Jevgeņija Golubeva un Lidijas Vasaraudzes dzejoļu krājuma “Mur un Miau/Мур и Мяу” atvēršanas svētki.

Dzejoļu krājumā “Mur un Miau/Мур и Мяу” apkopoti dzejnieka Jevgeņija Golubeva dzejoļi bērniem par kaķiem, kas daudziem mazajiem lasītājiem ir mīļi draugi un rotaļu biedri. Latviešu valodā Jevgeņija Golubeva dzejoļus ir atdzejojusi Lidija Vasaraudze. Grāmatu papildina Stepanīdas Miloševičas krāsainās un saistošās ilustrācijas. Dzejoļu krājums “Mur un Miau/Мур и Мяу” ir tapis ar Daugavpils pilsētas domes finansiālu atbalstu.

Kā norāda Jevgeņijs Golubevs, rakstīt par kaķiem ir viegli un ļoti interesanti, jo šiem burvīgajiem dzīvniekiem ir tik dažādas sejas. Kaķi var būt noslēpumaini un maigi, nebēdnīgi un nedroši, apņēmīgi un bikli, draiskulīgi un laiski. Par kaķiem ir rakstīts daudz, un autori visā pasaulē neapšaubāmi turpinās to darīt arī turpmāk. Krājums “Mur un Miau/Мур и Мяу” ir Daugavpils bērnu grāmatu autoru mēģinājums atklāt kaķu burvību jaunajai paaudzei, audzinot bērnos mīlestību pret dzīvniekiem, atbildību par tiem, ko esam pieradinājuši, un saudzīgu attieksmi pret dzīvo dabu.

Informāciju sagatavoja:
LCB galvenā bibliotekāre
Inga Gedžūne
Tālr.: 65476344
e-pasts: inga.gedzune@lcb.lv