Lasīt ir populāri!
Kategorijas 
Dzimtās valodas diena Gaismas bibliotēkā

Gaismas bibliotēka (Gaismas iela 9, Daugavpils, tālr. 654 55648) 18. un 26. februārī plkst. 10.30 ielūdz Daugavpils Ruģeļu pirmsskolas izglītības iestādes grupiņas “Pūcīte” un “Bitīte” uz Starptautiskās dzimtās valodas dienai veltītu pasākumu “Dziedāš' pati savu dziesmu, runāš' savu valodiņu”, lai rotaļātos kopā ar grāmatiņu un tās burtiņiem.

 Pasākuma publicitātes vajadzībām tā laikā var tikt veikta fotografēšana.

Drošāks internets sākas ar tevi!

No 11. līdz 15. februārim Bērnu bibliotēka “Zīlīte” (Mihoelsa ielā 58, tālr. 65421750) 4.-9. klašu skolēnus aicina apmeklēt bibliotekāro stundu “Drošāks internets sākas ar tevi!”, kas veltīta Vispasaules Drošāka interneta dienai. Rūpēsimies par savu drošību internetā!

Pasākuma publicitātes vajadzībām tā laikā var tikt veikta filmēšana un fotografēšana.

Gaismas bibliotēka aicina: Esi drošs sociālajos tīklos!

Gaismas bibliotēka (Gaismas iela 9, Daugavpils, tālr. 654 55648) 15. februārī plkst. 14.00 ielūdz bibliotēkas individuālos lietotājus (bērnus un jauniešus) uz Drošāka interneta dienai veltīto pasākumu “Esi drošs sociālajos tīklos!”, lai uzzinātu par sociālo tīklu ietekmi uz mūsu ikdienu un to drošu lietošanu, pievēršot uzmanību iespējamajiem riskiem. Pasākuma apmeklētājiem tiks piedāvāts izspēlēt interaktīvu spēli “Pele, drošība un internets”, un iepazīties ar drossinternets.lv mājaslapu.

Pasākuma publicitātes vajadzībām tā laikā var tikt veikta fotografēšana.

Tava datora drošība sākas ar tevi

13. februārī plkst. 14.10 Vispasaules Drošāka interneta dienas ietvaros Piekrastes bibliotēkā (Aveņu ielā 40, tālr. 64530311) 5.-7. klašu skolēniem tiks piedāvāts izglītojošs pasākums “Tava datora drošība sākas ar tevi”, kuru vadīs Latgales Centrālās bibliotēkas Automatizācijas nodaļas speciālisti. Pasākuma laikā skolēni tiks informēti par uzvedības noteikumiem internetā, iespējamiem riskiem un atbildību. Mācīsimies pareizi uzvesties e-vidē!

Pasākuma publicitātes vajadzībām tā laikā var tikt veikta fotografēšana.

Vecās pilsētas stāsts

No 4. līdz 7. februārim Piekrastes bibliotēka (Aveņu ielā 40, tālr. 654 30311) aicina 5.-9. klašu skolēnus apmeklēt bibliotekāro stundu “Vecās pilsētas stāsts” un iepazīties ar Daugavpils pilsētas leģendām. Nāciet, būs interesanti!

Pasākuma publicitātes vajadzībām tā laikā var tikt veikta fotografēšana.

1 2 3  » »»
Cik bieži tu lasi grāmatas?
Katru dienu
Reizi nedēļā
Reizi mēnesī
Reizi pusgadā
Es nelasu grāmatas