Контакты - Latgales Centrālā bibliotēka
 
Uz galveno Lapas karte Kontakti rss   l Latviski l По-русски
 
 
Архив новостей
Время работы
Контакты
Новые книги
Курсы пользователям
Спроси у библиотеки



Ближайшие события
2020-09-23


Вопрос читателям
Какую библиотечную УСЛУГУ вы используете ЧАЩЕ всего?

    LCB » Контакты

 

Adrese:
Latgales Centrālā bibliotēka
Rīgas iela 22A
Daugavpils, LV5401
Latvija

 
Uzziņu tālrunis: (+371) 65426422
E-pasts: info@lcb.lv

Fakss: (+371) 65476341

ADMINISTRĀCIJA
Bibliotēkas vadītāja:
Jeļena Šapkova e-pasts: jelena.sapkova@lcb.lv tel. (+371) 65426613
Vadītājas vietniece:
Anna Pakere e-pasts: anna.pakere@lcb.lv tel. / fakss (+371) 65476341
 
GRĀMATVEDĪBA
Galvenā grāmatvede:
Alla Madaņecka e-pasts: alla.madanecka@lcb.lv tel. (+371) 65476340
 
SABIEDRISKĀS ATTIECĪBAS
Sabiedrisko attiecību vadītāja:
Jana Konopecka e-pasts: jana.konopecka@lcb.lv tel. (+371) 65476345
 
LIETOTĀJU APKALPOŠANAS NODAĻA
Nodaļas vadītāja:
Jeļena Dusjavičiene e-pasts: jelena.dusjaviciene@lcb.lv tel. (+371) 65426422
Grāmatu rezervēšana
un lietošanas termiņa pagarināšana
tel. (+371) 65426065
 
KOMPLEKTĒŠANAS UN APSTRĀDES NODAĻA
Nodaļas vadītāja:
Tatjana Hodokova e-pasts: tatjana.hodokova@lcb.lv tel. (+371) 65476342
 
AUTOMATIZĀCIJAS NODAĻA
Nodaļas vadītājs:
Aleksejs Sidorovs e-pasts: aleksejs.sidorovs@lcb.lv tel. (+371) 65476343
 
AMERIKAS SAVIENOTO VALSTU INFORMĀCIJAS CENTRS
Centra vadītāja:
Diāna Celitāne e-pasts: diana.celitane@lcb.lv tel. (+371) 65422483
 
ĢIMENES DIGITĀLO AKTIVITĀŠU CENTRS
Centra vadītāja:
Aiga Vihmane-Semjonova e-pasts: aiga.vihmane@lcb.lv tel. (+371) 65449090
 
DEPOZITĀRIJS
Sektora vadītāja:
Nadežda Solovjova e-pasts: nadezda.solovjova@lcb.lv tel. (+371) 65426065
 
STARPBIBLOTĒKU ABONEMENTS
Galvenā bibliotekāre:
Inese Grozova e-pasts: inese.grozova@lcb.lv tel. (+371) 65426422
 

 

@ Latgales Centrālā bibliotēka, 2020