Kā kļūt par bibliotēkas lietotāju - Latgales Centrālā bibliotēka
 
Uz galveno Lapas karte Kontakti RSS   l Latviski l По-русски
 
 
Kā kļūt par bibliotēkas lietotāju
Lietošanas noteikumi
Datoru izmantošanas noteikumi
Uzdāvini grāmatu bibliotēkaiTuvākie notikumi
2022-08-18
18.08. plkst. 11.40. Tikšanās ar rakstnieci Inesi Valteri. LCB filiāle Bērnu bibliotēka "Zīlīte"


Jautājums lietotājiem
Kuru bibliotēkas PAKALPOJUMU jūs izmantojat VISBIEŽĀK?

    LCB » Lietotājiem » Kā kļūt par bibliotēkas lietotāju
 
1. Par Latgales Centrālās bibliotēkas un tās filiāļu (turpmāk – Bibliotēka) lietotāju var kļūt ikviena fiziska vai juridiska persona.

2. Reģistrējoties Bibliotēkā, lietotājam jāuzrāda pase vai cits personu apliecinošs dokuments, kurā ir fiksēts personas kods. Lietotājam ir jānorāda deklarētā dzīvesvieta, tālrunis, e-pasts, mācību vai darba vieta, lai nodrošinātu saziņas iespēju.
 
3. Bibliotēka apņemas nodrošināt iesniegto personas datu aizsardzību atbilstoši Fizisko personu aizsardzības likuma prasībām.

4. Lietotājus līdz 16 gadu vecumam Bibliotēkā reģistrē, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, kurā ir fiksēts lietotāja personas kods, un, pamatojoties uz vecāku vai tiem pielīdzināto personu parakstītu galvojumu.

5. Nepilngadīgie, kas uzturas bērnunamos, internātskolās, patversmēs u.tml., Bibliotēkā var pierakstīties pēc šīs iestādes aizpildīta un parakstīta galvojuma.

6.
Latgales Centrālā bibliotēka reģistrē lietotājus, kuri ir sasnieguši 14 gadu vecumu.
 
7. Reģistrējoties Bibliotēkā, lietotājam jāiepazīstas ar tās lietošanas noteikumiem un ar savu parakstu jāapstiprina šo noteikumu ievērošana.

8. Reģistrētam lietotājam Bibliotēka izsniedz Lasītāja karti, kas dod tiesības izmantot Bibliotēkas pakalojumus.

9.
Reģistrējoties bibliotēkā, lietotājam ir tiesības saņemt līdziņemšanai grāmatas un citus dokumentus no visu Daugavpils publisko bibliotēku krājumiem.
 
@ Latgales Centrālā bibliotēka, 2022