Ģimenes digitālo aktivitāšu centrs - Latgales Centrālā bibliotēka
 
Uz galveno Lapas karte Kontakti RSS   l Latviski l По-русски
 
 Tuvākie notikumi
2020-04-14
Saskaņā ar ārkārtas situāciju valstī visi pasākumi atcelti līdz 14. aprīlim


Jautājums lietotājiem
Kuru bibliotēkas PAKALPOJUMU jūs izmantojat VISBIEŽĀK?

    LCB » Ģimenes digitālo aktivitāšu centrs

  Darba laiks, kontakti:
  P.-Pk. 11.00-18.00
  Se. 10.00-17.00
  Sv. brīvdiena

  Tālrunis 654 49090
  E-pasts: aiga.vihmane@lcb.lv
  Adrese: Daugavpils, Rīgas iela 22a
  www.lcb.lv
  Facebook profils


Ģimenes digitālo aktivitāšu centrs
Lieliska vieta bezmaksas atpūtai, mācībām un izklaidei draugu un ģimenes lokā.
Radi, dari, iemācies, izmēģini, atpūties!


AR PIETEIKŠANOS:

Grupu ekskursijas
Interaktīva ekskursija “Iepazīsti un izmēģini centra sniegtās iespējas!”. Saturs tiek pielāgots mērķgrupai. Pieteikšanās pa tālruni 654 49090.

3D pildspalvu radošā darbnīca
Gūstiet jaunu pieredzi zīmēšanā, izmantojot 3D pildspalvu un veidojot trīsdimensionālus objektus. Aicinām interesentus pieteikties iespējai zīmēt ar 3D pildspalvu un radīt savus neatkārtojamus mākslas darbus radošajā darbnīcā. Darbs grupā līdz 12 cilvēkiem. Interesentiem no 8 gadu vecuma. Pieteikšanās pa tālruni 654 49090.

Digitālā mājturība
8 nodarbību cikls dalībniekiem vecumā 12+ bez priekšzināšanām: diziana veidošana grafikas apstrādes programmā un auduma apdrukas tehnoloģiju izmantošana. Individuāla pieteikšanās pa tālruni 654 49090.

Robotikas nodarbības
Nodarbību cikls dalībniekiem vecumā 10+ bez priekšzināšanām. LEGO® MINDSTORMS® robotu konstruēšana, programmēšana un vadība. Cikla ilgums – 2 nedēļas (6 nodarbības). Individuāla pieteikšanās pa tālruni    654 49090.

3D modelēšanas nodarbības
Nodarbību cikls dalībniekiem vecumā 10+ bez priekšzināšanām. Ievads 3D modelēšanā – darbs ar 3D pildspalvām un 3D printeri. Cikla ilgums – 2 nedēļas (4 nodarbības). Individuāla pieteikšanās pa tālruni    654 49090.

Datorkursi senioriem
Nodarbību cikls datorpratības pamatu apguvei senioriem bez priekšzināšanām. Cikla ilgums – 15 nodarbības. Individuāla pieteikšanās pa tālruni  654 49090.

Šo bezmaksas iespēju izmantošana notiek rindas kārtībā saskaņā ar pierakstu (pieteikšanās pa tālruni    654 49090). Nepieciešama arī reģistrācija par bibliotēkas lietotāju.

 

BRĪVPIEEJĀ:

Burvju paklājs
Izmēģini simtiem interaktīvu spēļu lieliem un maziem – futbolu, gaisa hokeju, citas sporta un veiklības spēles, kā arī atjautības uzdevumus un viktorīnas, rosinošas rotaļas mazuļiem.

Kinētisku viktorīnu kolekcija
Izkusties un pārbaudi zināšanas par Latvijas un Lietuvas ģeogrāfiju, literatūru, u.c. tēmām

Virtuālā realitāte
3D brillēs skatāms video par Daugavpils, Utenas, Zarasu un Preiļu kultūrvēstures objektiem un atpūtas infrastruktūru

Interaktīvs velobrauciens
Minot statīvā iestiprināta divriteņa pedāļus, ekrānā vēro Austrumlietuvas un Dienvidlatvijas populārākos tūrisma objektus

Mobilā lietotne
Lejupielādē bez maksas savā viedierīcē un iegūsti piekļuvi ziņām par centra jaunumiem, bibliotēkas aktualitātēm un īpaši veidotām tematiskām grāmatu kopām

Xbox One spēļu konsoles
Izvēlies sev tīkamāko no pieejamās izklaidējošu un attīstošu videospēļu kolekcijas

Literatūra, galda spēles
Grāmatas par ģeogrāfiju, vēsturi, izgudrojumiem un citām saistošām tēmām dažāda vecuma bērniem un pieaugušajiem. Domino, dambrete, ričuračs un citas lielākās un mazākās grupās spēlējamas galda spēles jautrai laika pavadīšanai.

Visas šīs iespējas ir brīvi pieejamas jebkuram centra apmeklētājam bez maksas vai jebkādiem citiem ierobežojumiem.ĢIMENES DIENA

Sestdienās 10.00-17.00
Piedāvājums lieliem un maziem. Iespēja atpūsties un augt kopā. Pieejamas galda spēles, attīstošas un izzinošas grāmatas un centra tehnoloģiskais aprīkojums – divritenis, virtuālās realitātes brilles, KINECT kustību viktorīnas, Xbox konsolē spēlējamu videospēļu kolekcija.

Sestdienās 14.00-16.00
Darbnīca "Radi un dari!"
Papildus Digicentra ikdienas iespējām piedāvājam ģimenēm darboties ar 3D pildspalvām un LEGO robotiem.


Latgales Centrālās bibliotēkas Ģimenes digitālo aktivitāšu centrs izveidots ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2017.-2020. gadam ietvaros

      

 
@ Latgales Centrālā bibliotēka, 2020