Lasīt ir stilīgi!
Kategorijas 
Klubiņa “Brīvdienas bez garlaicības” aprīļa pasākumi

6. aprīlī plkst. 11.00 Bērnu bibliotēkā “Zīlīte” (Mihoelsa ielā 58, tālr. 65421750) Starptautiskās bērnu grāmatu dienas ietvaros notiks bibliotekārā stunda “Apstājies un ieklausies grāmatas stāstā!” Veidosim stāstus kopā!

13. aprīlī plkst. 11.00 notiks literāri tematisks pasākums “Lieldieniņa gaiša nāca, sauli nesa azotē”. Atcerēsimies senču tradīcijas un ticējumus!

20. aprīlī plkst. 11.00 aicinām piedalīties olu krāsošanā un iepazīt visneparastākos olu krāsošanas veidus!

27. aprīlī plkst. 11.00 Bibliotēku nedēļas ietvaros notiks bibliotekārā stunda “Grāmatas ceļš pie bērniem”. Darbosimies grāmatu izpētes laboratorijā!

Pasākumu publicitātes vajadzībām to laikā var tikt veikta filmēšana un fotografēšana.

Grāmatas ceļš pie bērniem

No 23. līdz 26. aprīlim  Bērnu bibliotēka “Zīlīte”  (Mihoelsa ielā 58, tālr. 65421750) aicina pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērnus pierakstīties uz bibliotekāro stundu “Grāmatas ceļš pie bērniem”. Piedalīsimies grāmatas teksta veidošanā!

Pasākumu publicitātes vajadzībām to laikā var tikt veikta filmēšana un fotografēšana.

Bibliotēkas kodi? Tie tagad ir modē!

No 23. līdz 26. aprīlim Bērnu bibliotēka “Zīlīte” (Mihoelsa ielā 58, tālr. 65421750) 5.-12. klašu skolēniem piedāvā bibliomaratonu “Bibliotēkas kodi? Tie tagad ir modē!”. Aicinām pieteikties visus interesentus!
Pasākumu publicitātes vajadzībām to laikā var tikt veikta filmēšana un fotografēšana.

“Izzini savu Gaismas bibliotēku”

27. aprīlī plkst. 14.00 Gaismas bibliotēkā (Gaismas ielā 9, tālr. 654 55648) uz tikšanos tiek aicināti Ruģeļu mikrorajona iedzīvotāju jaunā paaudze un citi interesenti. Bibliotēku nedēļas ietvaros caur dažādām aktivitātēm iepazīsim informācijas krājumu mūsu bibliotēkā.

Pasākuma publicitātes vajadzībām tā laikā var tikt veikta fotografēšana.

Klubiņa “Literārā sestdiena” aprīļa pasākumi

Katru nedēļas nogali, sestdienās, plkst. 11.00 Jaunbūves bibliotēkas Bērnu nodaļā (18. novembra ielā 161, tālr. 65438173, 2. stāvā) notiek radoši un izglītojoši pasākumi ģimenēm ar bērniem. Pasākumi paredzēti bērniem līdz 10 gadu vecumam un ir bez maksas. Esiet laipni gaidīti!

6. aprīlī plkst. 11.00 Starptautiskās bērnu grāmatu dienas ietvaros noritēsbibliotekārā stunda Jaunumi grāmatu plauktā”. Iepazīsimies ar jaunās bērnu nodaļas iekārtojumu un bērnu grāmatu un žurnālu jaunumiem.

13. aprīlī plkst. 11.00 Pasaules veselības dienas ietvaros notiks literāri tematisks pasākums Kā ēdīsi, tā dzīvosi!”. Atklāsim veselīga uztura noslēpumus kopā!

20. aprīlī plkst. 11.00 notiks literāri tematisks pasākums “Liela ir tā Lielā diena!”, kas veltīts Lieldienām. Iepazīsim Lieldienu tradīcijas un krāsosim olas ar krītiņiem. Līdzi jāņem 1 - 2 baltas vārītas olas. Nāciet, būs interesanti!  

27. aprīlī plkst. 11.00 dosimies literārā ceļojumā No Rīgas līdz Rīgaikopā ar Jura Zvirgzdiņa grāmatas “No Rīgas līdz Rīgai: Tobiass un Tama lielajā Eiropas bibliotēku ceļojumā” varoņiem rotaļu lāci Tobiasu un japāņu kaķi Tamu. Iepazīsimies ar Eiropas valstu pilsētām, to kultūru, arhitektūru, bibliotēkām un literatūras tēliem.

Pasākumu publicitātes vajadzībām to laikā var tikt veikta filmēšana un fotografēšana.

1 2 3  » »»
Cik bieži tu lasi grāmatas?
Katru dienu
Reizi nedēļā
Reizi mēnesī
Reizi pusgadā
Es nelasu grāmatas