Lasīt ir stilīgi!
Kategorijas 
Konkurss jaunajiem lasītājiem ”Kā atmodināt Saulcerīti?”

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrs aicina bibliotēkas un skolas visā Latvijā piedalīties kopīgā projektā.

Ja tu esi lasošs jaunietisno10 līdz 14 gadiem, esi piedalījies „Bērnu un jauniešu žūrijā”, ar plašu redzesloku, kritiski domājošs, pārzini Raiņa lugu „Zelta zirgs”, tad piedalies domrakstu konkursā „Kā atmodināt Saulcerīti?”! Radi jaunu leģendu par Stikla kalnu, Gaismaspili, Antiņu…


Lasīt tālāk »»

„Vingro vesels!”

24.aprīlī plkst. 9:50 Pārdaugavas bibliotēka (Komunālā iela 2, Daugavpils, tālr. 654 23339) aicina pamatskolas vecuma bērnus uz kopīgu rīta rosmi „Vingro vesels!” J. Raiņa Daugavpils 6.vidusskolas stadionā. 
        Sagaidīsim pavasari informēti un veseli!

„Legāls = drošs?”

24.aprīlī plkst. 14:00 Pārdaugavas bibliotēka (Komunālā iela 2, Daugavpils, tālr. 654 23339) aicina pamatskolas vecuma jauniešu uz tematisku pasākumu „Legāls = drošs?” un tikšanosar Daugavpils Reģionālās slimnīcas Narkoloģijas nodaļas vadītāju Mihailu Ražukovu.

Esi informēts par aktuālāko!

"Vislabākās zāles ir grāmata"

2014. gada 25.aprīlī  Gaismas bibliotēka (Gaismas iela 9, Daugavpils, tālr. 654 55648) sadarbībā ar Jauniešu klubu Rūģeļi (Gaismas iela 9, Daugavpils) organizē pasākumu "Vislabākās zāles ir grāmata". Pasākuma laikā skolēni varēs apskatīt jaunāko grāmatu krājumu, kā arī piedalīties dažādās interesantās aktivitātēs un radošās darbnīcās.

Daktera Aikāsāp veselības skola

No 22. līdz 25. aprīlim Jaunbūves bibliotēka (18. novembra iela 161, Daugavpils, tālr. 65438173) aicina pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņus apmeklēt daktera Aikāsāp veselības skolu. Šeit Jūs uzzināsiet, kas ir higiēna un kā tā ir jāievēro, kāpēc ir svarīgi nodarboties ar sportu, kā arī kas ir pareizs un veselīgs uzturs. Kopā ar bibliotekāri Jūs veiksiet rīta rosmi, jo dzīve ir nepārtraukta kustība, minēsiet mīklas un spēlēsiet spēles.

Tava droša vide

2014. gada  23. aprīlī plkst. 12.30 Piekrastes bibliotēka (Aveņu iela 40, Daugavpils, tālr. 654 30311) organizē tikšanos ar pašvaldības policijas pārstāvjiem sākumskolas skolēniem.  Tēma  “Tava droša vide “.

1 2 3  » »»
Ko Tu labprātāk darītu bibliotēkā vasaras brīvlaikā?
Piedalītos aktīvās spēlēs
Tiktos ar draugiem kādā pasākumā
Piedalītos radošās darbnīcās
Lietotu datoru
Pavadītu laiku lasot
Meklētu interesantus faktus/grāmatas
Es neiešu uz bibliotēku vasarā