Lasīt ir stilīgi!

Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2022

Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) izveidotā un vadītā lasīšanas veicināšanas programma “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” notiek jau 22.gadu. Šogad katrā vecumgrupā ir septiņas grāmatas, bet Vecāku žūrijas kolekcijā – piecas.
Šī gada “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas” kolekciju veido 33 grāmatas no 10 izdevniecībām. Tās ir 15 oriģinālliteratūras grāmatas – no tām vairākas debijas bērnu literatūrā - Rebekai Lukošus, Ilzei Skrastiņai, Žanetei Lazdovskai, kā arī iemīļotu bērnu un jauniešu grāmatu autoru devums – Juris Zvirgzdiņš, Daina Ozoliņa, Luīze Pastore un Laura Vinogradova. Kolekcijā iekļauta arī Ineses Zanderes, Ineses Paklones, Lotes Vilmas Vītiņas dzeja un dzejnieku kopdarbs – dokumentālajai izrādei “Netikumīgie” rakstītie dzejoļi.
Tulkoto literatūru pārstāv 18 grāmatas no 11 valodām – igauņu, angļu, poļu, franču, vācu, lietuviešu, nīderlandiešu, norvēģu, somu, slovēņu un zviedru.


Lasīt tālāk »»

Ar gaišām domām brīnums nāk…

No 1. līdz 23. decembrim Ceriņu bibliotēka (Lauska ielā 16, tālr. 65430660) aicina 1.-4. klašu skolēnu grupas piedalīties Adventes laika lasījumos. Katru gadu četras nedēļas pirms Ziemassvētkiem sākas Advente, laiks, kad ikvienam sirsniņā iedegas cerība un gaidas pēc Ziemassvētku brīnuma… Izdzīvosim to kopā, lasot Ziemassvētku stāstus.

Pasākuma publicitātes vajadzībām var tikt veikta fotografēšana.

 

Adventes laika lasījumi

 

No 7. līdz 17. decembrim Piekrastes bibliotēka (Aveņu ielā 40, tālr. 65430311) ielūdz ģimenes ar bērniem piedalīties Adventes laika lasījumos un kopā izbaudīt lasītprieku Ziemassvētku gaidīšanas laikā.

Pasākuma publicitātes vajadzībām tā laikā var tikt veikta fotografēšana.

 

 

Bērnu radošo darbu izstāde “Ziemassvētku zvaniņi” Piekrastes bibliotēkā

 

No 1. līdz 30. decembrim Piekrastes bibliotēka (Aveņu ielā 40, tālr. 65430311) aicina ģimenes kopā ar bērniem apskatīt Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vidusskolas pirmsskolas vecuma bērnu radošo darbu izstādi “Ziemassvētku zvaniņi” un kopā izjust gaišu Ziemassvētku gaidīšanas prieku.

 

 

Latvijas dzimšanas diena Jaunbūves bibliotēkā

Valsts svētku ietvaros no 10. līdz 25. novembrim Jaunbūves bibliotēka (18. novembra ielā 161, tālr. 65438173) aicina 1.-3. klašu skolēnus piedalīties bibliotekārajā stundā “Ik puķe tās vārdu man zvana, šo zemi par Latviju sauc.” /A. Sakse/. Pasākumā bērni iepazīsies ar mūsu valsts simboliem, dabas objektiem, tradīcijām un ieražām, ka arī ieskatīsies keramikas un rokdarbu izstādē.

Ar brīnišķīgām sajūtām sirdī atzīmēsim Latvijas dzimšanas dienu kopā!

Publicitātes vajadzībām pasākumā var tikt veikta filmēšana un fotografēšana.

“Bērni ar sveču gaismiņām Latviju uzzīmēt prot, bērni ar gaismiņām grib to piestarot “(U. Auseklis)

  No 1. līdz 30. novembrim Patriotu mēneša ietvaros Ceriņu bibliotēka  (Lauska ielā 16, tālr. 65430660) aicina pirmsskolas vecuma bērnu grupas uz bibliotekāro stundu bērni ar sveču gaismiņām Latviju uzzīmēt prot, bērni ar gaismiņām grib to piestarot “(U. Auseklis). Lasīsim latviešu autoru skaistākos dzejoļus par Latviju, iepazīsim Latvijas simbolus, dziedāsim un iesim rotaļās.

 Veidosim kopā priekpilnu svētku noskaņu!

Publicitātes vajadzībām pasākumā var tikt veikta fotografēšana.

1 2 3  » »»
Cik bieži tu lasi grāmatas?
Katru dienu
Reizi nedēļā
Reizi mēnesī
Reizi pusgadā
Es nelasu grāmatas