Lasīt ir populāri!
Kategorijas 
Izsludināta jau 3. Lasīšanas stafete jaunajiem grāmatu lasītājiem!

Ja esi vecumā no 7 līdz 16 gadiem, lasi savam priekam vai citu mērķu sasniegšanai (vai pazīsti kādu, kurš atbilst šim aprakstam), šī ir lieliska iespēja vasarā saturīgi pavadīt laiku un iegūt noderīgas balvas!

Apgāds Zvaigzne ABC sadarbībā ar Tallink izsludina jau 3. Lasīšanas stafeti jaunajiem grāmatu lasītājiem. Stafete norisinās no 8. maija līdz 16. jūlijam. Lasīšanas stafetes nolikums

Lai piedalītos Lasīšanas stafetē, ir jābūt 7 līdz 16 gadus jaunam, jālasa grāmatas no piedāvātā saraksta un jāpauž savs viedoklis Zvaigzne ABC mājas lapā, kā arī savā blogā vai sociālajos tīklos.


Lasīt tālāk »»

Bibliotekārās stundas maijā

Maijā Jaunbūves bibliotēka (18. Novembra iela 161, tālr. 65438173) aicina skolēnus uz dažādām bibliotekārajām stundām.

1.–2. klašu skolēnus gaidīs bibliotekārā stunda “Bibliotēkā dzīvo grāmatas”, kur skolēni iepazīsies ar bibliotēku un tās lietošanas noteikumiem. 2.−3. klašu skolēni varēs piedalīties bibliotekārajā stundā “Kļūsti par grāmatas pētnieku”, kurā iepazīsies ar grāmatas uzbūves pamatelementiem. 3.−4. un 5.−7. klašu skolēniem tiks piedāvāta bibliotekārā stunda “Grāmatas – domu laivas”, kuras mērķis ir popularizēt jaunākās grāmatas. Bet pašiem mazākajiem – sākumskolas vecuma bērniem - sniegsim pareizas iemaņas bibliotēkas un grāmatu lietošanā, piedāvājot bibliotekāro stundu “Mazuļi bibliotēkā”. Uz tikšanos!

Atpūšamies noderīgi!

Maijā turpinām sestdienu ciklu “Atpūšamies noderīgi”. Aicinām bērnus Pārdaugavas bibliotēkā (Komunālā iela 2, tālr. 65423339) sestdienās plkst.11.00 uz grāmatu popularizēšanas pasākumiem. Jūs gaida radošas darbnīcas, grāmatu lasīšana un spēles!

Izstāde "Leļļu pasaule" Piekrastes bibliotēkā

No 2. līdz 30. maijam Piekrastes bibliotēkas (Aveņu iela 40, Daugavpils, tālr. 654 30311) bērnu sektorā ir apskatāma bērnu kluba “Sudraba avoti” pulciņa izstāde “Leļļu pasaule”. Iztādē ir eksponētas bērnu paššūtas lelles. Aicinām visus interesentus apskatīt izstādi!

Šarla Pero pasakām – 320

No 30. maija līdz 7. jūnijam Piekrastes bibliotēkā (Aveņu iela 40, Daugavpils, tālr. 654 30311) Bērnu grāmatu nedēļas ietvaros norisināsies literārā stunda “Šarla Pero pasakām - 320” pirmsskolēniem un sākumskolas skolēniem. Nāc, un iepazīsti Šarla Pero pasaku varoņus!

1
Cik bieži tu lasi grāmatas?
Katru dienu
Reizi nedēļā
Reizi mēnesī
Reizi pusgadā
Es nelasu grāmatas