Lasīt ir populāri!
Kategorijas 
Zīmējumu konkurss “Dzintaru valsts pasakas”

Daugavpils pilsētas domes Baltkrievu kultūras centrs aicina skolēnus piedalīties zīmējumu konkursā “Dzintaru valsts pasakas”, kas veltīts baltkrievu rakstnieka Vladimira Korotkeviča 90.gadadienai.

Konkursa tēma: ilustrācijas pēc V.Korotkeviča darba “Dzintaru valsts pasakas”. Konkursā var piedalīties bērni vecumā no 7 līdz 15 gadiem. Darbi iesniedzami Baltkrievu kultūras centrā līdz 2020. gada 1. novembrim.

Sīkāka informācija konkursa nolikumā.

9.-12. klašu skolēni aicināti iesniegt prozas darbu Egona Līva piemiņas balvas konkursam

Piemiņas balva “Krasta ļaudis” tradicionāli tiek pasniegta par godu latviešu literatūras klasiķim un kinoscenāristam Egonam Līvam. Lai veicinātu interesi par rakstnieka literāro mantojumu un atbalstītu radošo jaunrades procesu rakstniecībā, reizi gadā tiek organizēts Egona Līva piemiņas balvas "Krasta ļaudis" konkurss nominācijā “labākais skolu jaunatnes literārais darbs”.

Rakstnieka Egona Līva 10. literārās prēmijas radošo darbu konkursā var pieteikties Latvijas vidējo un speciālo mācību iestāžu audzēkņi (9. - 12. klase), kuri aicināti iesniegt prozas darbus, kas atbilst tēmai “Paliekot krastā” un konkursa “Krasta ļaudis” izvirzītajiem mērķiem. Organizatori: Liepājas pilsētas Kultūras pārvalde sadarbībā ar Latvijas Rakstnieku savienību un Latviešu valodas un literatūras skolotāju asociāciju.

Konkursa nolikums un darbu iesniegšana - šeit. Darbus var iesniegt līdz 2020. gada 15. jūlijam.
Bibliotēka apkopojusi noderīgas vietnes attālinātam mācību procesam

Atbalstot visus, kuri šobrīd māca vai mācās attālināti, Latgales Centrālā bibliotēka ir apkopojusi informāciju par vairāk nekā 50 tīmekļa vietnēm, kurās iespējams smelties zināšanas par dažādām tēmām.

Lietotāju ērtībai informācija ir strukturēta pa mācību priekšmetiem – latviešu valoda un literatūra, Latvijas vēsture, matemātika, fizika, ķīmija, dabaszinības, ģeogrāfija, angļu un krievu valoda, mūzika. Atsevišķi izdalītas vietnes, kuras noderēs visā mācību procesā. Pārskatā iekļautas enciklopēdijas un vārdnīcas, digitālie risinājumi mācībām un interaktīvas spēles, televīzijas raidījumu ieraksti un tiešraides, un daudz kas cits.

Noderīgas vietnes attālinātam mācību procesam – šeit. Aicinām izmantot!

1
Cik bieži tu lasi grāmatas?
Katru dienu
Reizi nedēļā
Reizi mēnesī
Reizi pusgadā
Es nelasu grāmatas