Lasīt ir modē!
Kategorijas 
Bērnu žūrijas grāmatu pasaule Gaismas bibliotēkā

19. septembrī plkst. 11.00 Gaismas bibliotēkā (Gaismas iela 9, Daugavpils, tālr. 654 55648) uz kopīgu Bērnu žūrijas grāmatu apskatu aicinām Ruģeļu Pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņus. Bibliotēkā bērnus sagaidīs bruņinieks no Sergeja Timofejeva grāmatas “Pasaka par bruņinieku, kuram sāpēja zobi”, kurš stāstīs par savu atgadījumu ar konfektēm. Turklāt bibliotēkā būs parādījušies arī jauni un interesanti iemītnieki no Einatas Carfati grāmatas “Kaimiņi”.

Pasākuma publicitātes vajadzībām tā laikā var tikt veikta fotografēšana.

Bērnu žūrijas 2019 iepazīšanās pasākums Gaismas bibliotēkā

14. septembrī plkst. 11.00 bibliotēkas individuālie lietotāji būs mīļi gaidīti Gaismas bibliotēkā (Gaismas iela 9, Daugavpils, tālr. 654 55648), kur notiks iepazīšanās ar Lasītveicināšanas programmas „Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija – 2019” grāmatām. Daži no grāmatu varoņiem būs sastopami arī bibliotēkā, nāc un noskaidro, kuri būs ieradušies un iepazīstinās ar sevi tuvāk.

Pasākuma publicitātes vajadzībām tā laikā var tikt veikta fotografēšana.

 

Dzejas dienas Gaismas bibliotēkā

10. septembrī plkst. 13.00 Gaismas bibliotēkā (Gaismas iela 9, Daugavpils, tālr. 654 55648) norisināsies Dzejas dienām veltīts pasākums “Lai gaismā mirdz zieds, un laimē pukst sirds!”. Aicinām Ruģeļu mikrorajona iedzīvotājus, kā arī citus interesentus, kopīgi aplūkot Baltijas valstu dzejnieku daiļradi, lasīt dzeju, piedalīties dzejas meistardarbnīcās, diskutēt par mīļākajiem autoriem un iedvesmoties jauniem atklājumiem. Noslēguma radošajās darbnīcās, iedvesmas pilniem, būs iespēja praktizēt floristikas iemaņas, veidojot košas rudens ziedu kompozīcijas.

Informējam, ka visas nedēļas garumā lasītājiem tiks piedāvāts nolasīt kādu dzejoli, vai arī bibliotekārs nolasīs to priekšā.

Pasākuma publicitātes vajadzībām tā laikā var tikt veikta fotografēšana.

1
Cik bieži tu lasi grāmatas?
Katru dienu
Reizi nedēļā
Reizi mēnesī
Reizi pusgadā
Es nelasu grāmatas