Lasīt ir modē!
Kategorijas 
Literārais rīts Ceriņu bibliotēkā

23. martā Ceriņu bibliotēka (Lauska iela 16, Daugavpils, tālr. 654 30660) aicina pirmsskolas vecuma bērnus apmeklēt literāro pasākumu “Bērnu dzejnieks Kornejs Čukovskis”. Jauki dzejolīši un labs noskaņojums garantēti!

Bibliotekārā stunda jauniešiem Ceriņu bibliotēkā

15. martā Ceriņu bibliotēka (Lauska iela 16, Daugavpils, tālr. 654 30660) ielūdz 8.-9. klašu skolēnus uz bibliotekāro stundu “Lasīšana atkal modē!”. Vienmēr ir iespēja pievērsties lasīšanas maģijai un atklāt, ka pat obligātās literatūras sarakstā atrodamas pērles!

Steidzies izlasīt!

No 21. februāra Bērnu bibliotēkā “Zīlīte” (Mihoelsa ielā 58, Daugavpils, tālr.: 654 21750) notiks bibliotekārā stunda “Steidzies izlasīt!”. Visiem interesentiem tiks piedāvāts jaunāko un lasītāko iespieddarbu – grāmatu un periodisko izdevumu apskats, izzinošas aktivitātes. Lai lasītprieks ļauj uzziedēt ikdienas sirds priekam!

Māras Zālītes jubilejai veltīts pasākums Bērnu bibliotēkā

No 14. līdz 23. februārim Bērnu bibliotēka “Zīlīte” (Mihoelsa ielā 58, Daugavpils, tālr. 65421750) aicina sākumskolas skolēnus apmeklēt literāri tematisku pasākumu “Ceļosim kopā ar Tango un Tūtiņu”. Kopā ielūkosimies autores Māras Zālītes dzīves un daiļrades lappusēs!

Atpūšamies noderīgi

Sākot ar februāri, sestdienās plkst. 11.00, Pārdaugavas bibliotēka (Komunālā iela 2, tālr. 65423339) aicina Grīvas mikrorajona bērnus uz pasākumu “Tikšanās ar nezināmo”, sestdienu cikla “Atpūšamies noderīgi!” ievaros. Bibliotēka piedāvā tematisko un daiļliteratūras grāmatu popularizēšanas pasākumus ar radošām darbnīcām, grāmatu lasīšanu, spēlēm un aizraujošiem eksperimentiem. Nāciet, būs interesanti!

1 2  » »»
Nav aktīvu jautājumu