Lasīt ir populāri!
Kategorijas 
Bibliotēku nedēļa Piekrastes bibliotēkā

Mazuļi bibliotēkā 

24. un 25. aprīlī Piekrastes bibliotēka (Aveņu ielā 40, tālr. 654 30311) aicina pirmsskolniekus apmeklēt bibliotekāro stundu “Mazuļi bibliotēkā” un kopā ar grāmatu varoņiem doties aizraujošajā grāmatu ceļojumā.

 

Bibliotēkā dzīvo grāmatas

26. un 27. aprīlī Piekrastes bibliotēka (Aveņu ielā 40, tālr. 654 30311) piedāvā jaunākā skolas vecuma bērniem piedalīties bibliotekārajā stundā “Bibliotēkā dzīvo grāmatas”, lai iepazītos ar bibliotēku un tās krājumu, kā arī lietderīgi pavadīt laiku draugu lokā. Mēs Jūs gaidām! 

 

Tādas vienkāršas vērtības

26. aprīlī Piekrastes bibliotēka (Aveņu ielā 40, tālr. 654 30311) ielūdz vidējā skolas vecuma skolēnus uz literāru stundu, kas ir veltīta franču rakstnieka un lidotāja Antuāna de Sent-Ekziperī grāmatai-jubilārei "Mazais princis". Iedziļināsimies grāmatā, lai aktualizētu jautājumu par vienkāršām vērtībām - draudzību, uzticību un atbildību.

Pasaku pasaulē

No 3. līdz 28. aprīlim Piekrastes bibliotēkā (Aveņu ielā 40, tālr. 654 30311) būs skatāma Larisas Sergejevas gleznu izstāde “Pasaku pasaulē”. Aicinām bērnus un vecākus apmeklēt izstādi, lai kopā nokļūtu brīnumainajā pasaku valstībā.

 

Zaķītis Baltpraķītis meklē draugus

No 19. līdz 31. martam Bērnu bibliotēkā „Zīlīte” (Mihoelsa ielā 58, Daugavpils, tālr. 65421750) pirmsskolas vecuma bērniem un sākumskolas 1., 2. klases skolēniem tiks organizēts literāri-tematisks pasākums “Zaķītis Baltpraķītis atrod draugus”. Izjutīsim pavasara tuvošanos, priecāsimies par pirmajiem pavasara vēstnešiem, iesim rotaļās, minēsim mīklas, izzināsim ticējumus, ieklausīsimies latviešu tautasdziesmās.

Klubiņa “Brīvdienas bez garlaicības” pasākumu cikls “Lieldienas gaidot”

· 10. martā Bērnu bibliotēkā „Zīlīte” (Mihoelsa ielā 58, Daugavpils, tālr. 65421750) notiks literāri-tematisks pasākums “Zaķītis Baltpraķītis atrod draugus”. Ja tu vēlies pievienoties Zaķa draugu pulkam, nāc uz bibliotēku!

· 17. martā tiks organizēta rīta stunda “Ziemai valdīt nu ir gana!”. Izjutīsim pavasara tuvošanos, priecāsimies par pirmajiem pavasara vēstnešiem!

· 24. martā aicinām piedalīties literāri-tematiskajā stundā “Baltpraķītim ausīs zvana - jāsāk Lielā tīrīšana!”. Piedzīvosim saliedētības, pozitīvisma un labi padarīta darba sajūtu!

· 31. martā literatūras stunda Visi kopā domāsim, kā mēs svētkus svinēsim!” tiks veltīta Lieldienām – iesim rotaļās, minēsim mīklas, izzināsim ticējumus, ieklausīsimies latviešu tautasdziesmās.

P. Bankovskis “Kur pazuda saimnieks?”

Marta mēnesī Jaunbūves bibliotēka (18. novembra iela 161, tālr. 65438173) piedāvā 5.−7. klašu skolēniem latviešu rakstnieka Paula Bankovska grāmatas “Kur pazuda saimnieks?” priekšā lasīšanu un kopīgu apspriešanu. Skolēniem būs iespēja iepazīties ar savdabīgu veidu, kā grāmatas autors ir interpretējis mūsu Latvijai nozīmīgus vēstures notikumus.

 

1 2 3  » »»
Cik bieži tu lasi grāmatas?
Katru dienu
Reizi nedēļā
Reizi mēnesī
Reizi pusgadā
Es nelasu grāmatas