Lasīt ir modē!
Kategorijas 
Laiks doties uz Ceriņu bibliotēku!

Jūlijā lasītveicināšanas programmas „Skaistā vasara bibliotēkā!” ietvaros Ceriņu bibliotēka (Lauska iela 16, Daugavpils, tālr. 654 30660) ielūdz bērnu vasaras nometņu grupas uz informācijas stundu „Laiks doties uz bibliotēku!”. Lasīsim kopā jautras grāmatas, minēsim āķīgas mīklas un izbaudīsim kopābūšanas prieku!

Jānim Baltvilkam - 70

Pārdaugavas bibliotēka (Komunālā iela 2, Daugavpils, tālr. 654 23339) aicina visus interesentus kopā ar draugiem 31.jūlijā piedalīties literārā pasākumā „Kad saule met loku”. Atklāsim kopā Jāņa Baltvilka dzejas noslēpumus!

Interaktīvs pasākums vasaras nometņu grupām Latgales Centrālajā bibliotēkā

Siltākajā un saulainākajā gadalaikā – vasarā, 11. jūlijā tiek atzīmēta Vispasaules šokolādes diena. Šo dienu 1995.gadā iedibināja franči. No tā laika šie saldie svētki ir ļoti populāri. Tas ir tas našķis, kas neatstāj vienaldzīgus ne jaunus, ne vecus, jo šokolādei piemīt ļoti daudz labu īpašību.

Mums visiem par lielu prieku un lepnumu, Latvijā darbojas lielākais saldumu  ražotājs visā Baltijā AS ,,Laima”. Daudzu gadu garumā ,,Laima” lolo un attīsta šokolādes ražošanas tradīcijas, turpinot Latvijas saldumu ražošanas pieredzes un kvalitātes veiksmes stāstu.

Kā rodas šokolāde, kāds izskatās ,,šokolādes koks”, šokolādes kalns, šokolādes muzejs, uzņēmums ,,Laima”?


Lasīt tālāk »»

Eseju konkurss “Es un grāmata” Piekrastes bibliotēkā

LCB filiāle Piekrastes bibliotēka aicina Daugavpils pilsētas 5.-9. klašu skolēnus piedalīties eseju konkursā „Es un grāmata”. Darbi izpildāmi brīvā formā rakstiski vai elektroniski un iesniedzami līdz 2014. gada 21. augustamLCB filiālē Piekrastes bibliotēkā (Aveņu ielā 40, Daugavpilī, tālr. 65430311) vai sūtotpa e-pastu: anna.oleinikova@lcb.lv ar norādi eseju konkursam "Es un grāmata".

Uzvarētāju apbalvošana notiks 21. augustā akcijas “Skaistā vasara bibliotēkā” ietvaros. Labākie darbi tiks publicēti Piekrastes bibliotēkas lasītāju radošo darbu krājumā “Bibliotēkas varavīksne”

Kontaktinformācija:

Latgales Centrālās bibliotēkas filiāles
Piekrastes bibliotēkas vadītāja Anna Oleinikova,
tālr. 65430311, e-pasts: anna.oleinikova@lcb.lv

Nāc un piedalies zīmējumu konkursā!

Ikviens mazais bibliotēkas lietotājs tiek aicināts piedalīties radošajā stāstu un zīmējumu konkursā „Mīļā omīte un jaukais opītis!”. Uzraksti sacerējumu par saviem vecvecākiem vai uzzīmē vecvecāku portretu, un atnes savu darbiņu uz Ceriņu bibliotēku (Lauska iela 16, Daugavpils, tālr. 654 30660) no 1. jūnija līdz 1. septembrim! Tu vari ņemt palīgā mammu un tēti, vari sameklēt vecvecāku fotogrāfijas, lai ļoti skaisti noformētu savu sacerējumu!

Esi radošs! Nesēdi mājās, nāc uz bibliotēku un piedalies konkursā!

1
Kuru bibliotēku Tu apmeklē visbiežāk?
Bērnu bibliotēku "Zīlīte"
Jaunbūves bibliotēku
Piekrastes bibliotēku
Gaismas bibliotēku
Pārdaugavas bibliotēku
Ceriņu bibliotēku