Lasīt ir populāri!
Kategorijas 
Konkurss jaunajiem lasītājiem ”Kā atmodināt Saulcerīti?”

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrs aicina bibliotēkas un skolas visā Latvijā piedalīties kopīgā projektā.

Ja tu esi lasošs jaunietisno10 līdz 14 gadiem, esi piedalījies „Bērnu un jauniešu žūrijā”, ar plašu redzesloku, kritiski domājošs, pārzini Raiņa lugu „Zelta zirgs”, tad piedalies domrakstu konkursā „Kā atmodināt Saulcerīti?”! Radi jaunu leģendu par Stikla kalnu, Gaismaspili, Antiņu…


Lasīt tālāk »»

Kāpēc tā notiek?

No 1. līdz 17. aprīlim pirmsskolnieki un 1. un 2. klašu skolēni ir aicināti apmeklēt Jaunbūves bibliotēkas (18. novembra iela 161, Daugavpils, tālr. 65438173) Kāpēcīšu rītus „Kāpēc tā notiek?”. Kopā ar bibliotekāri bērni mācīsies meklēt atbildes enciklopēdijās uz dažādiem jautājumiem, piemēram, kā rodas varavīksne. Būsiet mīļi gaidīti mūsu bibliotēkā!

Intelektuālā spēle „Dabas noslēpumi un kuriozi”

No 1. līdz 17. aprīlim 5. – 7. klašu skolēniem tiek dota vienreizēja iespēja piedalīties intelektuālajā spēlē „Dabas noslēpumi un kuriozi”, ko organizē Jaunbūves bibliotēka (18. novembra iela 161, Daugavpils, tālr. 65438173). Šeit Jūs atklāsiet daudz jauna un aizraujoša par dabu, dabas parādībām un dzīvniekiem. Būs iespējams piedalīties viktorīnās un spēlēt spēles.

Pilnveido savas saskarsmes prasmes Ceriņu bibliotēkā!

2014. gada 22. aprīlī Ceriņu bibliotēka (Lauska iela 16, Daugavpils, tālr. 65430660) aicina pamatskolas skolēnus uz apaļā galda diskusiju. Diskusijā tiks skatīti jautājumi par jauniešu saskarsmes problēmām pusaudžu vecumā, komunikāciju ar vecākiem un draugiem, par to, kā toleranti un pieklājīgi pasniegt informāciju citiem cilvēkiem. Aicinām aktīvi piedalīties – jums noteikti iepatiksies!

„Ko Tu zini par…”

23.aprīlī plkst. 14:00 Pārdaugavas bibliotēka (Komunālā iela 2, Daugavpils, tālr. 654 23339) sadarbībā ar bērnu un jauniešu klubu „Grīva” aicina sākumskolas vecuma bērnus piedalīties viktorīnā „Ko Tu zini par…”, kas notiks Bibliotēku nedēļas ietvaros.

Augsim lieli, augsim stipri, būsim sveiki, veseli!

2014. gada 22. un 23. aprīlī Bērnu bibliotēka „Zīlīte” (Mihoelsa iela 58, Daugavpils, tālr. 65421750) piedāvā apmeklēt literāri tematisko pasākumu”Augsim lieli, augsim stipri, būsim sveiki, veseli! sākumskolas vecuma bērniem .

1 2 3  » »»
Ko Tu labprātāk darītu bibliotēkā vasaras brīvlaikā?
Piedalītos aktīvās spēlēs
Tiktos ar draugiem kādā pasākumā
Piedalītos radošās darbnīcās
Lietotu datoru
Pavadītu laiku lasot
Meklētu interesantus faktus/grāmatas
Es neiešu uz bibliotēku vasarā