Lasīt ir prieks!
Kategorijas 
BIBLIOPOLS: augusta uzdevums

 

Ja tu spēlē “Bibliopols” esi izvēlējies doties pa dzelteno krāsu rindu, tad viens no uzdevumiem paredz apmeklēt Latgales Centrālās bibliotēkas tīmekļa vietni “LCB Bērniem” www.lcb.lv/berniem, atrast un izpildīt mēneša uzdevumu.

Lūk, tavs uzdevums: www.lcb.lv/berniem atrodi sadaļu "Gudrību lāde". Izvēlies "Krišjāņa Barona dainu skapis" un iemācies no galvas vienu tautasdziesmu, lai to varētu atstāstīt bibliotekāram.

Ja rodas kādi jautājumi, droši jautā bibliotekāram.

Lasi, spēlē un baudi vasaru!

Daugavpils bibliotēkas aicina bērnus spēlēt “Bibliopolu”

Latgales Centrālās bibliotēkas filiāles aicina Daugavpils bērnus iesaistīties oriģinālā lasīšanas spēlē “Bibliopols” – lasīt grāmatas un veikt dažādus radošus uzdevumus, aizraujoši un saturīgi pavadot vasaras brīvlaika mēnešus. Čaklākos un sekmīgākos spēlētājus gaida balvas.

“Bibliopols” ir individuāla lasīšanas spēle skolēniem, kas lasa patstāvīgi un vēlas bagātināt savu vasaras brīvlaika pieredzi, lasot grāmatas un radoši darbojoties. Lai kļūtu par spēlētāju, jādodas uz tuvāko bibliotēku un jāpiesakās pie bibliotekāra, kurš iepazīstinās ar spēles noteikumiem un palīdzēs bērnam uzsākt spēli.

Kad viena rinda ir izspēlēta, bērns var izvēlēties turpināt spēli citas krāsas rindā un iegūt vēl vienu balvu. Tie, kas izspēlēs visas četras rindas, saņems lielo pārsteiguma finālbalvu.

Sīkākas ziņas par spēles gaitu meklējiet spēles bukletā vai savā bibliotēkā. Bibliotēku kontaktinformācija – šeit.

Aicinām lasīt, spēlēt un baudīt vasaru!

Zīmējumu konkurss “Dzintaru valsts pasakas”

Daugavpils pilsētas domes Baltkrievu kultūras centrs aicina skolēnus piedalīties zīmējumu konkursā “Dzintaru valsts pasakas”, kas veltīts baltkrievu rakstnieka Vladimira Korotkeviča 90.gadadienai.

Konkursa tēma: ilustrācijas pēc V.Korotkeviča darba “Dzintaru valsts pasakas”. Konkursā var piedalīties bērni vecumā no 7 līdz 15 gadiem. Darbi iesniedzami Baltkrievu kultūras centrā līdz 2020. gada 1. novembrim.

Sīkāka informācija konkursa nolikumā.

1
Cik bieži tu lasi grāmatas?
Katru dienu
Reizi nedēļā
Reizi mēnesī
Reizi pusgadā
Es nelasu grāmatas